Ribwis PHU Wiesław Suwalski

Opinie o Ribwis PHU Wiesław Suwalski

oszukani

Proszę również o kontakt ludzi oszukanych przez tą firmę sylwia8900@interia.pl Każdy kontakt jest ważny

doran30

Ponownie proszę o kontakt wszystkich byłych lub obecnych współpracowników (OSZUKANYCH) przez tą firmę. Każda informacja lub kontakt jest ważny.Pozdrawiam Doran30@o2.pl

j-23

WŁASCICIE TO [usunięte przez moderatora]ZA POSREDNICTWEM SZWAGRA [usunięte przez moderatora] ORAZ SIOSTRY WSZYSCY BIORĄ W TYM UDZIAŁ ZAMIAST PŁACIC TO WCZASY3-4 RAZY W ROKU POD SZYLDEM :RIBWIS WARSZAWA oraz SPEED QUALITY SCHWECHAT AUSTRIA LUB JKAS INNA FIRMA NA WEGRZECH MOGŁA POWSTAC JAK WCZESNIEJ W NIEMCZECH ZMIENIAJA TELEFONY I UCIEKAJA PRZED LUDZMI ,KTÓRYCH OKRADLI

R.D

Bardzo Proszę o wszystkie opinie w sprawie firmy Ribwis na e-mail doran30@o2.pl. Z góry wszystkim Dziękuje

maly

Ja wam powiem coś o tej firmie.... Banda złodziei, Nie wiem kto co tam robi ale wiem że nie płacą, zarabiają na (pomaganiu) w załatwieniu samochodu. Ogólnie Wiesiek gość nie ciekawy. Trzymajcie się z daleka!!!! Mam u niego 1200€ i pewnie już nie zobacze tych pieniędzy. Pozdrawiam

NĘDZNA FIRMA SŁABO PŁACI I [usunięte przez moderatora] NIE PŁACĄ ZA FAKTURY JAK I WYPŁATY LUDZIOM , WIĘC NIE WIEM CO TY KOBIETO WIDZISZ W TEJ FIRMIE DOBREGO !!!!!!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Ribwis PHU Wiesław Suwalski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ribwis PHU Wiesław Suwalski