Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych

Adres: Gabriela Narutowicza 50C lok. 34, 41-200 Sosnowiec

NIP: 6561860051 REGON: 240477845

Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych

Opinie o Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych

Jak wygląda oferta u nich w firmie Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych w mieście Sosnowiec? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne komentarze. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw opinię o Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych - Sosnowiec

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sylwia Putowska Przedsiębiorstwo Usług Transportowych