Glinka Grażyna Transport Handel i Spedycja

Turza Śląska

Opinie o Glinka Grażyna Transport Handel i Spedycja

nick

Nie polecam firmy, wyzysk i kombinacje alpejskie jak tu jeszcze bardziej się wzbogacić kosztem kierowcy.

Pomarańczowy

Nie polecam tej firmy, jednym słowem dziad trans.tu jest tak kilka depniec i do przodu.wyzysk kierowców omojajcie szerokim łukiem ta firmę.

Jacek

Oszuści i tyle... Szefuniu to niezły spryciarz, tylko kombinuje jak tu człowieka oszukać. Kosztem pracowników się bogacą, ciule. Zreszta wiadomo, że Glinka to nie tylko pracowników odzukuję...

ksg zabol
@Jacek 05.03.2016, 18:58

a ja chce sie zatrudnic w tej firmie czy warto panowie jaka kasa jaki system maja pracy dzieki za info

Hanys

Ja a magnez to w tej firmie to wogule nie jest odklejany z impulsatora,

Szkarpeta z Wolwa

Jestem zadowolony, 4,5 tyś zł zupełnie mi wystarczy. Do moich dok wynagrodzeń nie wnikam, wszystko im podpiszę, bo to są ludzie o dobrych sercach. Np pomogli koledze, którego zwolnili za alkohol, i którego z powrotem przyjęli w nasze szeregi. On jest im bardzo wdzięczny za ten gest i swoje pauzy przeznacza na jazdy. Ja także pauzy wykorzystuje efektywnie, bo firma jest tego warta.

Zostaw opinię o Glinka Grażyna Transport Handel i Spedycja - Turza Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glinka Grażyna Transport Handel i Spedycja