Zemar Sp.j. Usługi Transportowe Marek Hornowski

Radzyń podlaski

Opinie o Zemar Sp.j. Usługi Transportowe Marek Hornowski

raf

juri - 2012-05-23 11:46:33 Tragedia!!! Nie polecam!!! Nie ma pracowników na stałe jedynie tak z doskoku co 2 tygodnie kogoś nowego bierze \"na próbę\". I oczywiście ciężko o jaką kolwiek umowę bo \"trzeba sobie na umowę zasłużyć\" dałem sobie spokój z tymi siefami. Nie wiem że jeszcze przez tyle lat takich praktyk kogoś znajduje do roboty. Ze mu się jeszcze kierowcy nie skończyli.Tak fałszywych ludzi w życiu nie spotkałem. Normalnie w oczy w mówią co chcą i jak chcą \"biznes is biznes\" a najgorsze jest to że są z góry nastawienie na [usunięte przez moderatora] swojego pracownika

juri

Zostaw opinię o Zemar Sp.j. Usługi Transportowe Marek Hornowski - Radzyń podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zemar Sp.j. Usługi Transportowe Marek Hornowski