Teks-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Stanisław Szuba

Sulejówek

Opinie o Teks-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Stanisław Szuba

Kierowca

Ten szuba to oszust i kretacz zeruje na naiwnosci uwaga na niego mnie byl winny 3000 zl do dzis nie oddal bylem kierowca

DW

Szanowny właściciel nie płaci wynagrodzeń, trzeba się przez sąd upominać o swoje, jeśli juz łaskawie zapłaci, to na liscie płac jest tylko najniższa krajowa, reszta jest płacona "pod stołem". Nie polecam nikomu tej firmy.

Młodszy
@DW 19.08.2014 12:54

Ponad dwa lata tam przepracowałem i potwierdzam. Na jakim stanowisku pracowałeś/pracowałaś?

Zostaw opinię o Teks-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Stanisław Szuba - Sulejówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teks-Pol Przedsiębiorstwo Handlowe Stanisław Szuba