Star-Trans Usługi Transportowe Agnieszka Zawada

Zawidów

Opinie o Star-Trans Usługi Transportowe Agnieszka Zawada

olek

Żenada. Pisać o sobie, żeby tylko mieć opinię to tylko tacy ludzie jak Wy potrafią.

Renata
@olek 15.03.2011 12:43

złodzieje i oszuści, oszukali nas i nie zapłacili za usługę transportową, boją się nawet telefon odebrać żeby w mordę przez słuchawkę nie dostać

Malvina
@Renata 05.01.2016 11:30

Oszuści zgadzam się z tym. Ta firma to oszuści i nic więcej. Śmiechu warte co wyprawiaja. Żałuję że poświęciłam im czas.

Malvina

Ten przewoźnik to jakiś żart - umawia się na wyjazd a później przesuwają go o dwa dni. Najpierw zawodzą pod pretekstem innej godziny, później się nie odzywaja cały dzień a na ost chwilę informują że wyjazd został przełożony na inny dzień. Ludzie bez szacunku, bez honoru, nie warci żadnej złotówki. (usunięte przez administratora) i bractwo - nic więcej. Mało tego to nic sobie z tego nie robia, zachowują się tak jakby nic się nie stało. A ty człowieku się martw że nie dojedziesz na czas. Nie polecam. Chyba że ktoś ma cały tydzień na dojazd pod wskazany adres. Firma śmiechu warta.

Piotr

Złodzieje, oszuści i krętacze. Zero szacunku dla klienta, potrafią w trakcie podróży sprzedać klienta innej firmie.

Zostaw opinię o Star-Trans Usługi Transportowe Agnieszka Zawada - Zawidów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star-Trans Usługi Transportowe Agnieszka Zawada