Speedex Damian Olejniczak

Wolsztyn

Opinie o Speedex Damian Olejniczak

damdi

Zgadzam się jeśli komuś sie niechce pracować to firma speedex będze najgorszą .Ja pracowałem w niej ,faktycznie nie bylo lekko ,ale jeśli ktoś chce pracować, to w żadnej pracy ci nie położą .A co do szefostwa faktycznie mają twardy charakter ,ale ktoś musi czymać tylu ludzi w ryzach od tego jest szefostwo

driver

znawca - 2012-02-12 17:29:38 praca jak to praca kierowcy...ale w tej firmie praca to masakra...wykorzystują ludzi jak się da...ogólnie nie polecam...co wy opowiadacie za bzdury . . . jeździłem w 5 innych firmach , problemy z pieniędzmi , kadrowe kłopoty ze wszystkim .... tutaj nowe auta wypłata na czas i to nienajgorsza . biuro nie do końca ugodowe ale da się żyć . a jak nie chce się komuś pracować to chyba nie wie co to transport więc weźcie się za łopaty i wio do rowów kopania , banda nierobów .

znawca

Zostaw opinię o Speedex Damian Olejniczak - Wolsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speedex Damian Olejniczak