MTD Hubert i Dorota Helfrycz

Dąbrówka Łubniańska

Opinie o MTD Hubert i Dorota Helfrycz

roxy

zgadzam się z przedmówcą w 100%,no i chciałbym dodać ze za każde szkody zwiążane ze staneem auta płacisz ze swojej kieszeni najdrobniejsza rysa na pojeżdzie a płacisz za malowanie całego elementu(usunięte przez administratora)

JARO

szkoda zdrowia i nerwów na tą firmę atmosfera jaka panuje w firmie jest nie do zniesienia szef traktuje kierowców jak dodatek do auta,brak czasu na prywatne życie wszystkie prace związane ze stanem technicznym pojazdy mósisz sam własnymi rękami usunąć trakcie twojego czasu wolnego który ci sie należy,ale to firmę nie interesuje,mycie aut ręcznie po każdej trasie zima -10 czy +40 nie umyjesz nie wyjedziesz,a co do zarobków to najniższa krajowa chłopaki na kraju więcej zarobiął niż u helfrycza średnia to 3700zł.i trzy weekendy poza domem,no i oczywiście nie możesz liczyć na jaką kolwiek pomoc w trasie od szefa bo usłyszysz w słuchawce ''to twój problem''cała prawda o firmie mtd helfrycz.

Zostaw opinię o MTD Hubert i Dorota Helfrycz - Dąbrówka Łubniańska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTD Hubert i Dorota Helfrycz