Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń

Opinie o Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń

Hubert

Totalne dno odradzam

Max

Uwaga przestroga dla wszystkich oszust!!

xxxx
@Max 01.04.2017 09:16

Pracujac w tej firmie nigdy nie bylem oszukany. Zawsze wiedzialem ile zarobilem i zawsze kase otrzymywalem. Dobrym gigusiem musiales byc ze dodales taki opis tak naprawde z dupy wyrwany

piciu
@xxxx 05.10.2017 18:45

Także popieram wpis Maxa oszust to mało powiedziane proszę uważajcie na firme nawet opinie w ZUS w Wolsztynie maja zszargana a także poznaniu nie wspominając o inspekcji pracy także ich tam znają. Odradzam I pozdrawiam i niesłuchajcie wpisów pozytywnych bo to sam właściciel sobie wystawia opinie nienaganne P.Marcin kiepski szef

Marcinw

Bardzo pracowity i szanujący ludzi koleś. Znam go od dziecka. Polecam firmę

piciu
@Marcinw 03.01.2018 22:15

Widzę że samemu sobie pochwały dawać to na Pana miejscu pozdrawiam A firma zarobki ogolnie dno i wyzysk ludzi kierowców w każdym calu poszanowania człowieka odradzam naprawdę odradzam ino uciekać daleko od tejże firmy pozdrawiam

Ja.

Bardzo kiepska firma. Niby dobra atmosfera i pieniądze na czas. Ale za to zarobki beznadziejnie niskie. 3300 za 3 tyg w trasie to śmiech na sali.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Mak-Trans Marcin Kocoń? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

fiat

firma do niczego są leprze długo na załadunki trzeba czekać kasa była na czas ale kiepska nie polecam jedziesz przeładowany to odlicza ci koszta podstawienia drugiego kierowcy do przeładunku a szef Marcin wiecznie myśli ze każdy chce go okraść jest duzo leprzych firm

Obecny pracownik :)

Praca w firmie jak najbardziej. Godna polecenia. Pieniazki na czas. Auta nowe. Spedycja ogarnia tematy. Mila atmosfera w biurze. Ksiegowosc bezproblemowa, dziewczyny rozliczają bez zastrzezen! Polecam!

Timon

Ogólnie to kiepska firma pracowałem tam jakiś czas temu i praktycznie co wyjazd to było czekanie za ładunkami a wyjazdy wypadały różnie co do kasy to była na czas.Nie polecam tej firmy są lepsze!!!

to ja

szkoda marnować swój czas na współprace

Zostaw opinię o Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń