Mak-Trans Marcin Kocoń

Karpicko

Opinie o Mak-Trans Marcin Kocoń

fiat

firma do niczego są leprze długo na załadunki trzeba czekać kasa była na czas ale kiepska nie polecam jedziesz przeładowany to odlicza ci koszta podstawienia drugiego kierowcy do przeładunku a szef Marcin wiecznie myśli ze każdy chce go okraść jest duzo leprzych firm

Obecny pracownik :)

Praca w firmie jak najbardziej. Godna polecenia. Pieniazki na czas. Auta nowe. Spedycja ogarnia tematy. Mila atmosfera w biurze. Ksiegowosc bezproblemowa, dziewczyny rozliczają bez zastrzezen! Polecam!

Max

Uwaga przestroga dla wszystkich oszust!!

xxxx
@Max 01.04.2017 09:16
Uwaga przestroga dla wszystkich oszust!!

Pracujac w tej firmie nigdy nie bylem oszukany. Zawsze wiedzialem ile zarobilem i zawsze kase otrzymywalem. Dobrym gigusiem musiales byc ze dodales taki opis tak naprawde z dupy wyrwany

Timon

Ogólnie to kiepska firma pracowałem tam jakiś czas temu i praktycznie co wyjazd to było czekanie za ładunkami a wyjazdy wypadały różnie co do kasy to była na czas.Nie polecam tej firmy są lepsze!!!

to ja

szkoda marnować swój czas na współprace

Zostaw opinię o Mak-Trans Marcin Kocoń - Karpicko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mak-Trans Marcin Kocoń