Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń

Opinie o Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń

Dorota

@Ja, czy możesz podzielić się na forum informacjami na temat Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń, nie tylko związanymi z warunkami pracy? Dla wielu osób istotne są informacje na temat rekrutacji, przyjęcia do pracy. Warto dzielić się wiadomościami na temat procesu rekrutacji, np. w jaki sposób poszukiwać zatrudnienia w danej firmie i tego jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.

Ja.

Bardzo kiepska firma. Niby dobra atmosfera i pieniądze na czas. Ale za to zarobki beznadziejnie niskie. 3300 za 3 tyg w trasie to śmiech na sali.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Mak-Trans Marcin Kocoń? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Marcinw

Bardzo pracowity i szanujący ludzi koleś. Znam go od dziecka. Polecam firmę

xxxx

Pracujac w tej firmie nigdy nie bylem oszukany. Zawsze wiedzialem ile zarobilem i zawsze kase otrzymywalem. Dobrym gigusiem musiales byc ze dodales taki opis tak naprawde z dupy wyrwany

Obecny pracownik :)

Praca w firmie jak najbardziej. Godna polecenia. Pieniazki na czas. Auta nowe. Spedycja ogarnia tematy. Mila atmosfera w biurze. Ksiegowosc bezproblemowa, dziewczyny rozliczają bez zastrzezen! Polecam!

Timon

Ogólnie to kiepska firma pracowałem tam jakiś czas temu i praktycznie co wyjazd to było czekanie za ładunkami a wyjazdy wypadały różnie co do kasy to była na czas.Nie polecam tej firmy są lepsze!!!

to ja

szkoda marnować swój czas na współprace

Zostaw opinię o Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń - Karpicko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mak - Trans Inż. Marcin Kocoń