Lech Transport i Spedycja Leszek Siemiątkowski

Stare babice

Opinie o Lech Transport i Spedycja Leszek Siemiątkowski

mijajcie to zdala od domu

czekam p. siemiatkowski na porozumienie się miedzy nami jest pan mi winien ok. 14oootys za dwa miesiące pracy naliczone przez idt i inspekcie pracy proponuje dogadać się to mój tel 663980041

kierowca 5

Nie wiem skąd ta opinia powyżej. Jestem kierowcą w tej Firmie od ponad 5 lat i Firma z roku na rok rozwija się. W tym roku szef wymienił 80% aut na nowe... o kasę nie trzeba się upominać wystarczy nie kombinować z paliwem.(usunięte przez administratora)

JUREK
@kierowca 5 16.05.2014 10:37

kierowco5 ciekawe czy masz podstawę i dietę bo ja jej nie widziałem a co do paliwa jeżeli się nie płaci to kierowcy sobie radzą, uwaga nie chcę obrażać wielkiego spedytora ale ta powyższa kontra opinia kierowcy5 (usunięte przez administratora)

kierowca

firma (usunięte przez administratora)nigdy pieniążków na czas musisz się o nie upominać nawet przez kilka miesięcy przyjmuje za diety i podstawę a jak wyjedziesz zmienia reguły gry i finanse obecnie płaci za kilometry (0,45gr) za kilometr bez podstawy i gwarantuje 12 000 tyś.km na cztery tygodnie. jak posiedzisz na wolnym dwa tyg. zarobisz 3400zł jak jeden tydzień 4200zł. i musisz się prosić pozdrawiam i jeszcze raz nie polecam.

Zostaw opinię o Lech Transport i Spedycja Leszek Siemiątkowski - Stare babice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lech Transport i Spedycja Leszek Siemiątkowski