Koltrans Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe

Rybnik

Opinie o Koltrans Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe

muniek

Taaaa... siedzą, bo chcą jeszcze z łaski Pańskiej do emerytury dociągnąć, choć są wśród tych niby zasiedziałych tacy, co nie wytrzymali i na 3 miesiące przed emeryturą poszli gdzie indziej

Jonson A
@muniek 06.04.2016 20:54

A skad to wiesz? Ja wiem, ze potrzebują młody zespol do zadań specjalnych bo niektórzy się nie wyrabiają, wola jezdzic dookoła komina. Ci najstarsi stażem mimo emerytury zostali i dalej robia. ciekawe czemu. Teraz podobno jest tak, ze jest opcja partycypowania firmy w kosztach jak podpiszesz lojalke to wysylaja cie na C + E. To chyba dobra opcja.

Zenko

To ciekawe. A sa ludzie ktorzy tam pracuja lat nascie. To czemu nie odejda? Przeciez tyle firm kierowcow szuka. Moze sie zastanow czlowieku co piszesz zanim zaczniesz szmacic konkurencje.

wierzyciel

właściciel to poganiacz niewolników - pracuj głupcze i nie proś o wypłatę! jak to skwitował mój kolega z firmy - idziesz po swoją wypracowaną wypłatę i diety po miesiącu czekania, a czujesz się, jakbyś szedł prosić do banku po pożyczkę! NIE POLECAM!!!

muniek

Firma zadłużona po uszy, jako kierowca czekałem na swoje "diety" po 3 miesiące, a wypłatę otrzymywaliśmy po miesiącu, a czasami nawet po 1,5 miesiąca. Właściciel zawsze tłumaczył się, że go teraz ścigają banki i nie ma, albo zbywał mnie hasłem "jutro ci to puszczę". Ludzie z biura podobno lepiej nie mieli, też wypłaty dostawali po półtorej miesiąca. Ogólnie nikomu nie polecam tej firmy!

Zostaw opinię o Koltrans Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koltrans Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe