Hermespol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław i Beata Kaczmarek

Poznań

Opinie o Hermespol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław i Beata Kaczmarek

adam

kapitalista poprostu, wycisnąć ile się da z pracownika!

Dzień dobry wszystkim byłem na rozmowie w sprawie pracy nie polecam 1300 na miesiać z dwoma sobotami i po 9 godzin dzienie a 1500 zł po okresie próbnym żenada. Wrażenie po rozmowie z kierownikiem [usunięte przez moderatora]przez wielkie C .cwaniakuje ,że może zadzwonić do każdej firmy w której robiłeś do kierownika o opinie he he śmiech koleś nie na miejscu nie wiem co tam robi chyba doprowadza firme do bankructwa nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw opinię o Hermespol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław i Beata Kaczmarek - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermespol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław i Beata Kaczmarek