Elkor S.C. Przedsiębiorstwo Transportowe

Smardzewice

Opinie o Elkor S.C. Przedsiębiorstwo Transportowe

Grisza745

W przeciwieństwie do poprzedników, ja tam pracowałem i mogę napisać prawdę. Jedna z lepszych firm w okolicy. Zarobki około 5800-6500 zł, wszystkie weekendy wolne. Kasa zawsze na czas. Sprzęt nie nowy, ale zadbany e5 EEV. Jedyna wada- Łysy nie toleruje złodziejstwa w każdej postaci. Poza tym, wszytko ok. Po pierwszej wpadzie - wypad z firmy. Są tam ludzie pracujący po 8-11 lat. Gdyby nie alkohol to pracował bym tam dalej.

wladymir

jakie zarobki bo słyszałem że dużo obiecuje a po miesiącu szok ? gdzie jeżdżą na pribaltiki dokładnie bo jak na lv i est to za różowo właściciel opisuje robote

sanitariusz ku-ku

Łysy też jest kurna w porzo ale spuszcza do klozetu!

sanitariusz ku-ku

firma w porzo i piękne panie spedytorki!

Poskramiacz smokuf

Ł ysek spoko gość . Smiga sie na Pribałty. Dziewiatka z przodu co miesiąc

woźnica

bardzo dobra firma, szef Jacek bardzo spoko, miłe i ładne panie spedytorki, które chętnie umawiają się z kierowcami! Poza tym wysokie zarobki ostatnio wyszedłem 7500 z dietami więc pasuje! POLECAM

Wiechu

bardzo dobra firma, wypłaty na czas, szef przy wypłacie stawia wódkę i ogóra na przegryche, kasa około 5-6 tyś + boki z paliwa koło tysiąca + boki z palet i inne boki w sumie około 8 z przodu jest więc nie jest źle

Zostaw opinię o Elkor S.C. Przedsiębiorstwo Transportowe - Smardzewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elkor S.C. Przedsiębiorstwo Transportowe