Alfa Logistic Artur Żyłka

Łuków

Opinie o Alfa Logistic Artur Żyłka

pepe

kasy to ty nie widzisz , on nie ma na paliwo do auta i na opłaty drogowe . magnesy często w użytku . a jak cię złapią to mandat na twojej głowie . mi kazał jechać na zakazie , dostałem mandat 350 zł i nie zapłacił go , miałem komornika pierwszy raz w życiu . stan aut to też nie ma rewelacji no chyba że nowego mana dostaniesz ale za to naczepa trochę szrot . wypłatę ciepie na raty , kupisz plac albo dywanik to nie uzna , obciążenia to norma w tej firmie . to druttrans a nie firma , biznesmen taki że żal tracić czas na niego .

ww

ja mogę napisać że kasę płaci podobno dobrą ale mieszkasz w aucie a co do atmosfery to [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Alfa Logistic Artur Żyłka - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Logistic Artur Żyłka