Adzio Transport Krajowy

Opinie o Adzio Transport Krajowy

robert

A ja tam akurat nie narzekam na Adzia.Miałem temat do przewiezienia,sprawa dla mnie pomyślnie załatwiona.Dziś to można na wszystkich pierdolić,że z tym źle a z tamtym dobrze.Trzeba umieć pogadać z ludźmi, to się wszystko załatwi.Mój temat załatwiony pomyślnie, więc pozytyw.

mirek

gonzo pracowales tam/?

GONZO

pierwszy post normalnie powala.Jazda na maxa na kaskaderskich autach. Wypłata w ratach w terminach dowolnych.Zero szacunku i zrozumienia.Jedna z wielu firm typu "krzak". Z daleka Panowie od Adzia . Zaoszczędzicie sobie problemów

Zostaw opinię o Adzio Transport Krajowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adzio Transport Krajowy