Opinie o Acting Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Acting Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Acting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acting Sp. z o.o. w Katowice

Zainteresowany Nowy wpis

Widziałem, że szukają spedytora do firmy, czy ktoś wie jakie są warunki pracy i wymagania u nich ?

Artur

Świetna firma,kompetentna, miłą atmosfera w pracy i do tego dobre zarobki, warto tu się znaleźć.

@Artur

Dobre zarobki które wystarcza na utrzymanie kozy z Paragwaju

Damian
@123

Chyba że lecisz z gąbką jak Hasselhoff do Maserati ...

@Damian

A to może powiesz jakie te wynagrodzenia są w takim razie? Bo porównania robicie barwne ale mało z tego wiadomo.

Ok. 6600 za 4dni w miesiącu w domu

Krystyna
@123

To trzeba się napracować, ale kwota przyjemna :) a nie da się być więcej dni w domu i mniej zarobić ?

Biskup
@123

To jest żart? Te pieniądze i czas wolny To żart tak ??

Biskup Nowy wpis
@Krystyna

Krystyna jasne że się da, wystarczy iść do biedronki jeździć i zarobi się troszkę mniej ale codziennie w domu!

Joanna Nowy wpis
@Biskup

Troszkę mniej tzn., o ile? I niby codziennie, ale jakim kosztem? Ta praca serio łatwa to nie jest

Robert Nowy wpis
@Iwona

Dlaczego nikogo nie dziwi że w-ce prezes podszywa się pod damskie imię :D

Bizon

Fajnie było w tej firmie za czasów granic jeszcze jak Leszek był spedytorem

@Bizon

No a teraz jest inaczej? Dalej u nich pracujesz?

@Iwona

Nowy ład, nowe możliwości i stare nawyki kiero. 3500 brutto podstawy (na umowie) a do ustawowowej średniej krajowej podnosi magiczna premia wyciągana jak królik z cylindra. Jeden drugiemu wilkiem a "uprzejmie donoszę" na porządku dziennym aby wejść w poczet zasłużonych.

@123

a to ludzie potem mają jakieś korzyści z tego że donoszą na innych? Trochę słabo..

Robert
@Iwona

Jeżeli twierdzisz że jest inaczej to nigdy nie miałaś nic wspólnego z tą firmą.

Joanna
@Robert

A to ona właśnie kandydatką nie jest przypadkiem i stąd te pytania? No a po tym takim donoszeniu na innych to co takiego można dzięki temu osiągnąć? Przywileje?

Steven Segal

Kierowca z tej firmy mowil na parkingu ze nawet koledz z ukrainy odchodza stamtad

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Acting Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Wojtek

@123 a dotego dochodzą jakieś premie czy to stała pensja?

@Wojtek

To jest podstawa + premia + diety UE i PL

@Wojtek

To jest wszystko razem

@123 to brzmi sensownie co mówisz, ale te 5800 jest za miesiąc pracy czy za te 2 tygodnie?

Miesiąc

49e diety UE. 30PLN diety PL + 45PLN spanie w budzie PL. Podstawa ok. 2300 zł. W tym są diety PL. Razem daje kwotę ok. 5800PLN na rękę. Kierunek głównie DE i NL. Wyjazd w pon a powrót za dwa tygodnie w sobotę. Pauza 45h i tak w kółko.

Były pracownik z Janasa
@123

Tyle to mamy w firmie będąc codziennie w domu... Dalej jazda Landowkami po Niemczech? Osobiście żałuję każdej minuty spędzonej w tej firmie.

Stefan

Dlaczego nie polecasz Acting? Dodałeś tę opinię jako klient czy pracownik? Warto zostawiać nieco dłuższe wpisy, które dobrze opisują nasze odczucia związane z daną firmą.

Ryszard

Od dawna nikt nie korzystał z możliwości zostawienia tu opinii? Jest tak dobrze i nie macie takiej potrzeby?

kiero

Nie polecam.

mediolan

na przytoczonym przez ciebie forum roszczeniowi kierowcy mają pole do popisu, polecam poszukać w google mniej pieniackich miejsc pozdrawiam

kierowca

najwięcej informacji dotyczących firmy Acting dowiecie się na stronie [usunięte przez moderatora] Polecam-niezła lektura :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Acting Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Acting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Acting Sp. z o.o.