Man-Trans Firma Usługowo-Handlowa Marek Małek

Tychy

Opinie o Man-Trans Firma Usługowo-Handlowa Marek Małek

Jurek mechanik

Tak potwierdzam niech nikt niedaje sie z bajerowac na prace w tej firmie szzegolnie na obiecanki tarabaszowskie,prraca polega natym bys niewiedzial za co pracujesz, czyli robisz mase kursiow a niewiesz za ile,.

Jurek

Zdaleka od tej firmy kolchoz nie wyplacalny szef oszust tzw.obiecywacz. Niech nikt nie idzie tam do pracy ani nie robi zadnych biznesow zvta firma bo zostanie oszukany ,firma robi przekrety .Ludzi ma za bydło.

Zostaw opinię o Man-Trans Firma Usługowo-Handlowa Marek Małek - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Man-Trans Firma Usługowo-Handlowa Marek Małek