Magma Mariusz Schlotterer

Kobylnica

Magma Mariusz Schlotterer

Opinie o Magma Mariusz Schlotterer

obiektywnie

Jak w każdej firmie transportowej tak i tutaj jesteś tylko od zapieprzania na szefa ewentualnie na spedytorów. W Magmie tak właśnie jest. Firma kogucik która kupiła pare starych gratów i postanowił sobie gościu że przy pomocy kilku kierowców -jeleni zbije fortunę. Szef zwykły prostak co ma kierowców za śmieci. Radzę omijać ta firmę szerokim łukiem

Twoje doświadczenie może zmienić kariery wielu ludzi. Dodaj komentarz o firmie Magma Mariusz Schlotterer.

Zostaw opinię o Magma Mariusz Schlotterer - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magma Mariusz Schlotterer