GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.

Pyrzowice

Opinie o GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.

Mati

Pracowałem 1,5 miecha dno dno kompletne poczawszy od zarobków po traktowanie pracownika i niebezpieczna prace . Ta firma to skansen , kierowcy pracuja na sprzecie, który niemcy wyrzucaja na smietnik to gtl lot odkupuje . Praca podczas burzy kiedy jest zakaz wstepu na płyte. wsiadasz do cateringu o 19 wysiadasz o 4 ,15 brak czasu jazdy kierowców jedny słowem prze....... odradzam kazdemu

obiektywny

Praca może i jest ciekawa ale to zależy na jakim stanowisku. Pracownik fizyczny najczęściej zaczyna od ładowacza samolotowego i ma do przerzucenia ok 30 ton bagażu na dniówkę. Zarobki są tak marne że jak ktoś mieszka dalej odliczy paliwo to mu tyle zostanie że przez cały miesiąc tylko czeka na następną wypłatę a najciekawsze jest to że jak już przepracuje okres próbny i umowy na czas określony to potem go zwolnią. Lepiej im przyjąć 2 nowych niż dobremu pracownikowi dać podwyżkę.

Zostaw opinię o GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTL-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.