Euro School Taxi Przewóz Osób

Pruszcz gdański

Opinie o Euro School Taxi Przewóz Osób

kali

właściciel nie ma prawa usuwać postów tylko dlatego, że nie są pochlebne dla jego firmy

NNKM

(usunięte przez administratora) Aby zarobić u nich kwotę 2000 zł kierowca musi mieć okoł 10000 zł obrotu co jest na taxi nie realne tym bardziej w ROZPADAJĄCEJ sie korporacji EURO SCHOOL TAXI Gdynia (usunięte przez administratora)

NNKM
@NNKM 19.05.2014 16:18

witam, nie ładnie że właściciel euro school taxi gdynia (Andrzej szczech) kazał usunąć ten wpis tym bardziej ze to prawda a nie jakieś kłamstwa.

Zostaw opinię o Euro School Taxi Przewóz Osób - Pruszcz gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro School Taxi Przewóz Osób