Wizax Sp. z o.o. Stacja Paliw

Jasienica

Opinie o Wizax Sp. z o.o. Stacja Paliw

...

KICHA Totalna. Wypłata między 1.500-1.600 zł NETTO najbardziej śmieszne że umowa zlecenie, jak ZUSowane to macie szczęście. Ciągłe pranie mózgu o paliwach i żeby jak najwięcej wciskać tego szajsu. Ludzie ( klienci ) mieszają Cię z błotem i gnoją Cię ze non stop im coś polecasz. No i oczywiście praca po 12 godzin. Nie raz wypłata nieadekwatna do wyników. Dobra praca tak o aby przebębnić 6-12 miesięcy. Na pewno lepiej niż w markecie za 800 czy 1000 zł. Ale na Dłużej odradzam. Po prostu psychicznie was to będzie wnerwiać.

k......

ta robota na stacji to cyrk.... robisz sobota niedziela a wypłata to porostu kicha i jeszcze trzeba beknąć za straty co ludzie coś gwizdną ze sklepu.... lepiej walcie do marketu na jedno wyjdzie - a płacić za [usunięte przez moderatora] nie trzeba pozdro [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Wizax Sp. z o.o. Stacja Paliw - Jasienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wizax Sp. z o.o. Stacja Paliw