Jaguar Stacja Palwi Piotr Słota

Zofiówka

Opinie o Jaguar Stacja Palwi Piotr Słota

Wojtek

Kupiłem jakiś czas temu w tym komisie auto i jestem bardzo zadowolony..Auta bardzo dobrze utrzymane .Jeżeli o mnie chodzi to jestem w 100% zadowolony.Polecam jak najbardziej ten komis.

kamil

Ten klient sprzedał moje 2 samochody w bardzo krótkim czasie wiec jakie mam zdanie nie muszę tu pisać ,natomiast odnoszę wrażenie iż wypowiadają się tutaj osoby których życie bije w d..ę.

mondry

uwaga klienta mają za nic, oszukują na prowizji, umawiają się inaczej a grają na niekorzyć klienta jawnie odradzam

tazia987

Nie wiem co wy tu piszecie ale powiem wam tak .kupilam od niego auto 2 lata temu które sprowadził mi na zamówienie i do dzis jestem zadowolona , 3- miesiące temu mój tata zamówił u nich toyote rav-4 z 2007 roku i auto jest super wiec nie bardzo rozumie te opinie moze ich biuro rzeczywiscie nie jest za ladne ale tu chodzi bardziej o to jakie auta dostane na koniec a jesli chodzi o to ze w srodku jest malo atrakcyjnie to owszem ale powiem wam tak mojego chłopaka kuzyn jest serwisantem w tej firmie co oni maja myjnie chyba ,,bkf,, i kiedys gadalismy o tym bo mój chlopak chciał postawić taką i wiem ze taka myjnia kosztuje podobno powyżej pół miliona.tak czy siak ja mam inne zdanie.pozdrówka dla wszystkich pa

czesio
@tazia987 22.04.2013 21:47

Witam myjnia może i kosztuje ponad pół miliona ale jak to się ma do psełdo firmy "JAGUAR"?? To nie zainwestowane własne pienidze tylko unijne. A co aut sprowadzonych proszę sobie sprawdić w serwisie czy rzeczywiście znana jest wam przeszłośc auta.

damian

Pan [usunięte przez moderatora] poszukuje pracownika do swojego biura, zastanawiałem się czy warto tam w ogóle dzwonić, ale przejrzałem opinie w sieci i widzę, że nie ma to najmniejszego sensu-chyba, że ktoś ma inne zdanie na ten temat? Proszę o opinie.

orinoko

Obsługa poniżej krytyki, nie dość że pracownicy wyglądają niechlujnie i po prostu od nich śmierdzi to na dodatek istni idioci nie mający szacunku wobec klienta. Kompletny brak kultury osobistej. Pomieszczenie mające służyć jako biuro wygląda jak z jakiegoś koszmarnego filmu, jak to skomentował mój znajomy \"jeszcze tylko szczura i [usunięte przez moderatora] tu brak\"

czuporek

Mam wrażenie,że poniższy komentarz pan[usunięte przez moderatora].wystawił sobie sam,właściciel stacji paliw/komisu istny \"burak\" w dresie z sygnetem na palcu, w \"biurze\"o ile tą kanciapę można tak nazwać, aż się klei od brudu, stojąca tam kanapa przypomina raczej legowisko upapranego w smarach mechanika, jeden z pracowników pod wpływem środków odurzających bądź też alkoholu obsługuje klientów nie szczędząc sobie przy tym korzystania z\"łaciny podwórkowej\". Sam właściciel tejże \"firmy\" bijącą od siebie kulturą osobistą odstrasza, a nie zachęca do korzystania z jego usług a tym bardziej współpracy.

Zostaw opinię o Jaguar Stacja Palwi Piotr Słota - Zofiówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaguar Stacja Palwi Piotr Słota