Hermes Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw

Toszek

Opinie o Hermes Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw

George

Witam ja również kupuję od Hermesa paliwo - powiem tak NIE ma lepszej firmy w tym kraju współpracowałem z różnymi "tanimi" firmami Hermes jako jedyny ma profesjonalne w pełni odpowiedzialne podejście do klienta POLECAM Jerzy z Olsztyna

stary

Firma bardzo solidna , kupuje paliwo od 2010 roku jako jedyni nie oszukuja na litrach , latam na Finlandie i nigdy nie miałem problemu z paliwem .Polecam z czystym sumieniem/

Zostaw opinię o Hermes Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw - Toszek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hermes Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stacja Paliw