Bgm S.C. Szymańscy Grzegorz Szymański Marta Szymańska

Mikołów

Opinie o Bgm S.C. Szymańscy Grzegorz Szymański Marta Szymańska

Kris

A mnie pracowało się bardzo dobrze. Pozdrawiam kierownictwo! ;-)

karulka

Popieram opinie o firmie BGM Szymańscy z Mikołowa - ajent stacji Lotos Mikołów , złodziejstwo jedno wielkie i oszukiwanie pracowników z nędznego wynagrodzenia . Pracowałam na stacji Paliw Lotos Mikołów i nie polecam takiej pracy . Praca ponad siły , na nocne zmiany , w zimie popierdala się bez odzieży na sezon zimowy , kierownictwo Lotosu Mikołów to bardzo ogranczeni ludzie bo patrzą tylko na swoje korzyści kosztem zwykłego pracownika . Nie polecam pracy na Stacji Paliw Lotos Mikołów . Ludzie myślą że dorobią się fortuny a są w błędzie . Nie polecam .

była pracownica

Pracowałam i wiem na 100 % że praca tam to jeden wielki wyzysk człowieka przez człowieka , manipulacja ludzmi i robienie dobrej miny do złej gry kierownictwa zakłamanego i pseudo kierowniczki . Nie polecam pracy na Stacjii Paliw Lotos Mikołów , dobrze że się zwolniłam z tego obozu pracy , dobrze że jest konkurencja na rynku bo to są nieudćiwi ludzie żerujący na niewiedzy ludzi chcących szybko znależ pracę .

Zostaw opinię o Bgm S.C. Szymańscy Grzegorz Szymański Marta Szymańska - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bgm S.C. Szymańscy Grzegorz Szymański Marta Szymańska