Opinie o Z & G Trans Pysz sp. z o.o. w Żory

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Z & G Trans Pysz sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Z & G Trans Pysz sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z & G Trans Pysz sp. z o.o. w Żory

Sylwia

Jest teraz oferta na takim portalu, gdzie podane zostały widełki od 11 do 14 tys brutto, odniesie się ktoś do tych rozbieżności? I tak właściwie to z czego wynikają te nabory? To rotacja czy rozwój? Pojazdy w opisie były podkreślane jako nowoczesne, odniesiecie się do nich szerzej? Jak partnerowi się będzie jeździło?

ZA 370 ? ODPADA
@XYZ

Zwalnia się bo stawka 370zł to rozbój w biały dzień. Za 24h w budzie nie stać człowieka by zatankować prywatne auto do pełna ? Poza tym jeśli można na kraju codziennie w domu znaleźć podobną stawkę to po co się męczyć gdzieś po dzikusach ?

były Nowy wpis

stawka 370 plus dodatek za eko, lecz gdy spedycja wskazuje na na przejaz po a5, a7 okolice kassle z ładunkiem 24t ciężko zachować eko wręcz jesteś pod kreską , tak więc z extra kasy wychodzą nici ,przejazdy po landówkach bo transport się nie opłaca, duża fluktuacja kadr spedycji i kiero ,jazda po dwa tygodnie i weekend w domu , nie które zestawy dość zmęczone życiem , brak stałych zleceń wszystko giełda i przerzuty po niemcach bądź innych ościennych krajach , liczne pomyłki spedycji odnośnie numeru załadunku, adresów , duży problem z pobieraniem urlopów ,na plus tylko terminowość wypłat

Elmo Nowy wpis
@były

Dramat a nie firma.

Oli Nowy wpis
@Elmo

Prawda

Roma Nowy wpis

Dzień dobry, chciałam się dowiedzieć czy w tym roku są może planowane nabory na spedycję. Wiem po ofercie z Facebooka, że w zeszłym można było zarobić do 8,000 zł. Czy w tym bieżącym udaje się przebić 10,000 zł? Myślę czy nie wysłać CV na maila

W firmie Z & G Trans Pysz sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Księgowa. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

kierowca

370zł za dzień pracy w transporcie międzynarodowym. Stanowczo za mało. Stawka z 2019. Nic dziwnego że pracowników potrzeba.

@kierowca

Cześć, kwota którą przytaczasz pochodzi z ubiegłego roku może? nie ma praktycznie komentarzy z tego obecnego i zastanawiam się czy podwyżki nie będą przypadkiem dopiero wchodzić? I skoro tak to z czego wynika te 3 tysiące różnicy w widełkach z oferty, która od paru dni jest dostępna?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Sylwia

XYZ
@Sylwia

Rozbieżności są z tego że zależy czy kierowca ma oszczędności, kilometry godziny nocne. A kierowców potrzebują bo jest rotacja dużo "starych" kierowców się zwalnia

ZA 370 ? ODPADA
@XYZ

A co się u was za kółkiem teraz dzieje, bo ciężko z takich krótkich wypowiedzi wywnioskować? Po wcześniejszych wpisach już widziałem, że chyba starsi pracownicy odchodzili a co na dzień dzisiejszy może być powodem odejść?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Z & G Trans Pysz sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wojciech

Do 10 każdego miesiąca

Jak wygląda teraz sytuacja kierowców po tych paru miesiącach? Mam na myśli te wzmiankę o rotacji za kółkiem ,czy dalej występuje? I czy wpłynęła ona jakkolwiek na warunki? są może większe place mimo tych wcześniej wspomnianych oszczędności? Gdzie teraz dodają oferty bo chce poczytać szczegóły? Chyba, że je omówicie?

Akira

Są systemy 2/1 (tygodnie)

Ramy

W porządku szef ????

KieroMM
@Ramy

Szef jest ekstra. Mega człowiek!

Gabriela
@Ramy

Świeżo po rozmowie? Jeśli tak to czy jest ona czystą formalnością, ponieważ wszystko i tak jest zamieszczone na cv czy jednak należy się do niej jakoś przygotować? I co z jakimś dniem / dłuższym okresem próbnym?

Gabriela

Witam, widzę, że ktoś ostatnio pytał o systemy w jakich się tu jeździ, w ogłoszeniu z tamtego roku była mowa o możliwości wyboru, więc jest ich więcej niż kiedyś? Pisali także o dodatkach, można poznać szczegóły odnośnie nich?

Bogdan

Witam w jakich systemach jest praca ?

Janek

Witam w jakim systemie zatrudniacie kierowce kat b

@Janek

Dzień Dobry. W przypadku kategorii B w tej chwili pracujemy w systemie 3/1. Stałe trasy w kółkach .

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Z & G Trans Pysz sp. z o.o.?

Dzień Dobry, Zatrudniamy naszych kierowców na podstawie umowy o pracę , pełny etat. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu 606798166

Czy jest możliwość pracy w Z & G Trans Pysz sp. z o.o. na część etatu?

Dzień Dobry, W tej chwili zatrudniamy kierowców tylko na pełny etat na umowę o pracę .

Czy jest możliwość w Z & G Trans Pysz sp.j. pracy na część etatu?

On123

W jakim charakterze- kierowca? Biuro? Spedytor?

On

Nie

Eddi

Ta ok hahaha a od 01.05.2020 ucięte diety to jest ok Robota 2 na weekend i jakie zarobki ? Szanujcie się kierowcy bo przez większość was na tym rynku jest jak jest

Tytus

Firma jak najbardziej ok, obyśmy tylko w miarę dobrze przeszli przez ten cały bałagan z wirusem

Fifarafa

Jest ok

bombel

pozytywna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Z & G Trans Pysz sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Z & G Trans Pysz sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z & G Trans Pysz sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z & G Trans Pysz sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z & G Trans Pysz sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Z & G Trans Pysz sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z & G Trans Pysz sp. z o.o.

Z & G Trans Pysz sp. z o.o.