Otec Polska Sp. z o.o.

Opinie o Otec Polska Sp. z o.o.

global inkaso

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: kontakt@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

Anonim

Dziwi mnie, że tam jeszcze ktoś wytrzymuje. Zdecydowanie odradzam. Mój znajomy tam pracował i trochę mi wspominał o tym, co się tam działo. Przede wszystkim, nie płacą swoim pracownikom i przewoźnikom - to chyba o czymś świadczy

[usunięte przez moderatora] nie płacą swoim kontrahentom, więc na pewno są uczciwi dla pracowników. za takie firmy od razu powinna brać się prokuratura, a nie pozwala się im działać - oszukiwać i naciągać kolejnych!!!

Zostaw opinię o Otec Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otec Polska Sp. z o.o.