Proojd Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Opinie o Proojd Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

gregor

Silnik 4kw i 5,5kw które kupiłem w 2010 roku działają do dnia dzisiejszego bez problemu. Dodam, że pracują po 8-10 god. dziennie.

Tomek

Silniki sa do (usunięte przez administratora) a obsluga to samo

JAN

NIE RADZĘ I NIE POLECAM TEJ FIRMY I TYCH SILNKÓW

Zostaw opinię o Proojd Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Uhowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proojd Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe