Auto-Komplex Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Kwiecień

Opatów

Opinie o Auto-Komplex Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Kwiecień

WASYL

Dopisze się. Mi również nie wypłacili 4000zł. Wzięli w leasing stare Dafy. Auta w totalnej rozsypce. Ciągle narzekali, że nie mają pieniędzy. Opisałem sytuację na e-transporcie ale również post zniknął. Każdy, kto podejmie współpracę z tą firmą, robi to na własne ryzyko!

szofer7

nie zaplacili mi wypracowanych przeze mnie pieniedzy. okolo 2000tys pl. usuneli wszelkie niewygodne i obciazajace ich wpisy na e-transport. po prostu mnie i nie tylko mnie okradli.ostrzegam przed ta pseudo firma.co chwile szukaja nowych kierowcow a maja tylko trzy auta(daje do myslenia?).byly kierowca.

Zostaw opinię o Auto-Komplex Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Kwiecień - Opatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Komplex Firma Handlowo-Usługowa Stanisław Kwiecień