Eurorent Sp. z o.o.

Opinie o Eurorent Sp. z o.o.

Jack

od kiedy w firmie dziala wszechwładny RP , on moze wszystko, firma sie rozkłada !!! firma żenada!!! oby tak dalej!!! to RP polozy Sixta tak jak Telefunken !!!

PFU

Potwierdzam: OPÓŹNIENIA W WYPŁATACH DLA KIEROWCÓW i KOMPLETNY BRAK PROFESJONALIZMU jeśli chodzi o stosunki z pracownikami. Kazali mężowi zasuwać przez całą Warszawę żeby wydrukował i podpisał oraz dostarczył jakiś durny papierek w postaci ich wewnęrznego rachunku - nie jego własnego - po czym dział finansowy nie wypłaca wynagrodzenia od 2 miesięcy i tłumaczy się, że nie wypłacą wynagrodzenia bo jeden z pracowników poszedł na urlop. "Dział finansowy nie zna terminów wynikających z umów z kierowcami" - kiedy ma im zapłacić!!! ŻENADA i BRAK PROFESJONALIZMU!!!

aaa

[usunięte przez moderatora] ta firma to zenada.

jaja

co za potworna kryptoreklama! żenada! chociaż pozory bezstronności by się przydały!

Zostaw opinię o Eurorent Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurorent Sp. z o.o.