Opinie o Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych w Warszawa

Paweł Janosz Nowy wpis

W tamtym tygodniu potrzebowałem wypożyczyć samochód dostawczy, żeby sprawnie przewieźć meble mojej dziewczynie i kumpel polecił mi wypożyczalnię BZIUK. Super sprawa bo mieli akurat auto z windą, i nie był potrzebny wózek widłowy ani podnośnik. Poza tym nie ma żadnych kosztów eksploatacji i można też wypożyczyć długoterminowo.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw merytoryczną opinię o Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych
0/5 Na podstawie 0 ocen.