Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych
0 0 6 1

Opinie o Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych

Paweł Janosz

W tamtym tygodniu potrzebowałem wypożyczyć samochód dostawczy, żeby sprawnie przewieźć meble mojej dziewczynie i kumpel polecił mi wypożyczalnię BZIUK. Super sprawa bo mieli akurat auto z windą, i nie był potrzebny wózek widłowy ani podnośnik. Poza tym nie ma żadnych kosztów eksploatacji i można też wypożyczyć długoterminowo.

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van4u Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych