Opinie o Tertrans Teresa Grudzień w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tertrans Teresa Grudzień. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Tertrans Teresa Grudzień na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tertrans Teresa Grudzień w Zabrze

FIK Nowy wpis

PAN GRUDZIEŃ TO KAWAŁ HAMA I DZIADA NIE PŁACI .OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Magdalena Nowy wpis

Większość Waszych wpisów dotyczy problemów z otrzymaniem wynagrodzenia na czas. Czy od czasu Waszej ostatniej aktywności na forum sytuacja uległa poprawie i otrzymujecie pensję regularnie? Wspominacie również o braku szacunku ze strony pracodawcy i sytuacji, gdy pracownik, który doznał wypadku w czasie pracy został pozostawiony sam sobie. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe ubezpieczenie lub pokrywa jego część?

były ! Pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma z jaką możecie mieć do czynienia! Brak szacunku dla kierowców, notoryczne, nieterminowe wypłaty!! ciągła walka o pieniądze, brak jakiegokolwiek kontaktu jak przychodzi co do czego. NIE POLECAM ! Uważajcie na firmę syna - Michała! Omijać z daleka!!!!

były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !! Nie płacą swoim pracownikom i przy tym kłamią prosto w twarz. Zero odpowiedzialności za swoje czyny oraz brak szacunku dla drugiego człowieka ze strony p. Grudnia. Odradzam wszelkie kontakty biznesowe z tą "firmą".

Firma Tertrans Teresa Grudzień poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
###

Kierowca miał wypadek przy pracy, oczywiście jaśnie panie szefostwo od wszystkiego umywają ręce od samego początku, utrudniali proces postępowania powypadkowego, które miało wskazać winnego, winnym okazał sie pracodawca, nie przyznał sie, choć jest to jasno udokumentowane na papierze. ''Firma'' patrzy tylko na swoje cztery litery aby za wszelką cene oczyścić sie z zarzutów, robi to dosyć nieudolnie, ponieważ po samym zachowaniu chociażby niechęci przekazania swoich dokumentów BHP i innych ważnych do zakończenia procesu postępowania powypadkowego oraz długiego terminu oczekiwania na nie śmiało można stwierdzić, że mogło dość do fałszowania podpisów na owych dokumentach lub na ''zrobieniu ich na szybko''. W każdym razie omijać szerokim łukiem, jeśli coś się wydarzy (na ich niekorzyść) wypną sie na pracownika i będą stale podtrzymywać swoją racje a jego obarczać winą. Bardzo niedojrzałe zachowanie, nie móc przyznać się do winy, która jest oficjalna. Sprawa trafiła do kancelarii odszkodowawczej... Nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na listy... oto obraz tej firmy. Nie liczą sie z kierowcami, każdy który tam tyra jest tylko i wyłącznie do nabijania ich fortuny NIE POZDRAWIAM!!!!

Qwerty

Pracuje w tej firmie i osobiście nie narzekam. Pracodawca oferuje różne tryby pracy. Jazda po Polsce, weekendy w domu,nawet czasem zjazdy w tygodniu. Jazda na miedzynarodówce, oraz praca na miejscu po 8h. Dla mnie bajka. Polecam ☺

Jeremi

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią . Jeśli jest wszystko nie tak to odejdźcie i nie psujcie atmosfery!

Wiśnia 65

Obiecane złote góry a w rzeczywistosci totalne dno sprzet poszanowany ale za pieniadze kierowcy stawki śmieszne w porownaniu z konkurencją dlatego głównie jeżdżą Ukraińcy przesiew kierowców co miesiąc. Brak szacunku oraz pieniędzy omijać szerokim łukiem .

Oszukany

Wypłata nie zawsze na czas urlop płacony od podstawy brak szacunku do pracownika nie polecam

Życzliwy

Witam i o tertrans nie pytam! Kto może niech omija firmę, firmę transportową która żyje od przelewu do przelewu (transport się nie opłaca przecież, stąd może w zbiornikach maksymalnie 150-200litrów tankowane co tydzień ) . Szef gdyby nie jego opowieści życiowe z lat 70 i taktyki stosowane z tego okresu może i miałby szansę na dobrą opinię i powodzenie, Flota może i w miarę okej natomiast traktowanie pracowników i okazywanie im szacunku jest na poziomie zero, wieczne pretensje, zastrzeżenia co do wypłat chęci do nieopłacania urlopu to tylko namiastka tego co się dzieje w tej że tak powiem "firmie", w końcu częste powtarzanie że jest wiele firm w których pracownicy czekają po trzy miesiące na wypłatę jest czymś normalnym i zrozumiałym i nie potrafią pojąć jak można się upomnieć o wypłatę która się należy za godnie wykonaną pracę, w końcu nie są taką złą firmą ( szkoda że tylko szef tak myśli). Miejmy nadzieję, że może kiedyś Pan Szef odda smykałkę swoim synom ( z ktorymi naprawdę można pogadać konkretnie bez narzekań) zaczną traktować pracownika jak należy póki co lepiej nie pracować w tej firmie ponieważ ciągle czuć oddech na plecach osoby (wiadomo kogo)która tylko czeka jak, komu i za co dowalić. Pozdrawiam ;)

były 2444

ciekawe który z panów grudniów tak ładnie podrabiają podpisy za pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Tertrans Teresa Grudzień - Zabrze

Tertrans Teresa Grudzień