Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów

Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów
0 0

Opinie o Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów

gregory

czyzby koiec franczyzy w Polsce, bo chodza plotki ze Poloczek nie dostanie przedluzenia?

Wanda

@Robert użyłeś mocnego określenia w swej wypowiedzi. Postaraj się uargumentować swoją opinię, ponieważ może ona godzić w dobra osobiste innych użytkowników oraz pracowników firmy. Komentujmy z rozsądkiem oraz zachowaniem zasad dobrych obyczajów.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Robert

Masakra, wywalają ludzi bez powodu bo sie nie podobają wszechmocnemu RP

adam

Ogólnie ok obsługa dość sprawna - kiepska znajomość języka angielskiego / lamazia terme,Włochy/ Wróciłem 2 tygodnie temu i do dzisiaj nie odblokowano mi kaucji pomimo telefonicznych monitów - kpina

Jak wspominasz współpracę z firmą Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów? Napisz nam jak oceniasz firmę!

Zostaw opinię o Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sixt Rent a Car Wypożyczalnia Samochodów