Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Pyrzowice

Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych
0 0

Opinie o Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Miła obsługa, punktualność, wszystko poszło zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem zadowolony polecam.

ROBERT

Apropo tankowania to prawda,szczegolnie w białym punto. Dzisiaj Pani chciala udowodnic ze nie tankowalem do pelna i podjechalem z nią na stacje i wlecialo paliwa za.....4 zl Skompromitowala sie.Pozdrawiam.

gosc

Auto oddane z pelnym bakiem poczym okazuje sie ze brakowalo paliwa, podobno zabraklo 6 litrow paliwa. pan mnie poinformowal ze auto sie tankuje do 6 odbicia. za 6 litrow paliwa policzono 60 zl . nie polecam bo sa nie uczciwi.

Robert
@JOLA 26.01.2016 20:12

Lubię to!

Szukasz pracy?

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem, warunkami zatrudnienia czy benefitami pozapłacowymi.

Podrozny

Naciagacie klientow na doplacanie za rzekomo nie do pelna zatankowany zbiornik paliwa! Wstyd i hanba. To jest wlasciwie sprawa do sadu za oszukanstwo

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

Zbigniew

Polecam wszystkim. Obsługa szybka sprawna wszystko zgodnie z opisem na stronie, Samochód sprawdził się pod każdym względem nawet w bardzo trudnych warunkach, zapalał od pierwszego razu przy temp. - 30 stopni C. Pozdrawiam

Tomek

Korzystałem z tej wypożyczalni już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli, samochody nowe i zadbane. obsługa miła. Wypożyczalnia godna polecenia.

Ewelinapi

Korzystam z Jolcar od 10 lat Bardzo dobra firma.godna polecenia.obsluga Bardzo Milan

michal
@JOLA 26.01.2016 20:17

Nikogo nie oczerniam. Napisalem jak bylo. Oddalem auto zatankowane. A sluchanie od waszego pracownika ze tankuje sie do 7 odbicia pistoletu to żenada.

przemek

Samochody bardzo zaniedbane. Wynajęty samochód otrzymalem brudny, w pierwszej chwili musiałem skode zatankować. Wynajmujący niegrzeczny i arogancki. Przemyślcie wynajem w innej firmie.

JOLA
@przemek 20.04.2015 01:40

Szanowny Panie, Wszystkie samochody są zawsze z pełnym zbiornikiem paliwa i czyste, więc Pan również musiał dostać samochód z pełnym zbiornikiem i czysty.Nie mniej jednak chętnie poznam Pana personalia abym mogła zweryfikować Pana zarzut.

Zostaw opinię o Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych