Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Pyrzowice

Opinie o Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych

Zbigniew

Polecam wszystkim. Obsługa szybka sprawna wszystko zgodnie z opisem na stronie, Samochód sprawdził się pod każdym względem nawet w bardzo trudnych warunkach, zapalał od pierwszego razu przy temp. - 30 stopni C. Pozdrawiam

Tomek

Korzystałem z tej wypożyczalni już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli, samochody nowe i zadbane. obsługa miła. Wypożyczalnia godna polecenia.

Ewelinapi

Korzystam z Jolcar od 10 lat Bardzo dobra firma.godna polecenia.obsluga Bardzo Milan

@Ewelinapi 27.09.2015 13:15

Pani Ewelino, Dziękujemy za miłe słowa. Jest nam bardzo miło, że przez tyle lat nie zawiedliśmy Pani oczekiwań i nasza praca została doceniona.

michal
@JOLA 26.01.2016 20:17

Nikogo nie oczerniam. Napisalem jak bylo. Oddalem auto zatankowane. A sluchanie od waszego pracownika ze tankuje sie do 7 odbicia pistoletu to żenada.

gosc

Auto oddane z pelnym bakiem poczym okazuje sie ze brakowalo paliwa, podobno zabraklo 6 litrow paliwa. pan mnie poinformowal ze auto sie tankuje do 6 odbicia. za 6 litrow paliwa policzono 60 zl . nie polecam bo sa nie uczciwi.

@gosc 18.06.2015 18:13

Panie Michale, Każdy klient dostaje samochód zatankowany do pełna, a nie do prawie pełna, a Pan właśnie tak oddał, dlatego w samochodzie uzupełniliśmy stan paliwa i został Pan obciążony kwotą zgodną z umową. Przypomnę Panu, że stacja benzynowa znajduje się około 1km od naszego biura na lotnisku i gdyby Pan na tej stacji zatankował i oddał samochód z pewnością wskazówka pokazywałaby pełny zbiornik.Nie musiałby Pan również nas oczerniać nieprawdziwymi wpisami.

przemek

Samochody bardzo zaniedbane. Wynajęty samochód otrzymalem brudny, w pierwszej chwili musiałem skode zatankować. Wynajmujący niegrzeczny i arogancki. Przemyślcie wynajem w innej firmie.

@przemek 20.04.2015 01:40

Szanowny Panie, Wszystkie samochody są zawsze z pełnym zbiornikiem paliwa i czyste, więc Pan również musiał dostać samochód z pełnym zbiornikiem i czysty.Nie mniej jednak chętnie poznam Pana personalia abym mogła zweryfikować Pana zarzut.

Zostaw opinię o Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych - Pyrzowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolcar Wypożyczalnia Samochodów Osobowych