Opinie o Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa w Biskupice Radłowskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa w Biskupice Radłowskie

Transport Maroszek

Firma niewypłacalna sprawę mamy w sądzie o niecałe 4 tyś złotych brutto . Sami oceńcie

dg Nowy wpis
Klient

Uwaga na gościa otwiera firmy na slupy ,mam egzekucję nie ma jak ściągnąć

Transport Maroszek

Pan Nowy wpis
Klient
@Transport Maroszek

Udało się odzyskać środki??

Wanda Nowy wpis
@Transport Maroszek

Cześć, niedługo minie rok od Twojego wpisu a nie odezwałeś się tutaj i nie dałeś znać jak sytuacja potoczyła się dalej. Czy wszystko zostało wyjaśnione i uregulowane? Mam nadzieję, że tak ale mógłbyś się odezwać i potwierdzić. Pozdrawiam.

Wanda Nowy wpis

Czy w Lota zawsze płacą na czas? Fajnie byłoby się dowiedzieć, czy firma odznacza się rzetelnością i uczciwością wobec pracowników.

Pan pasztecik

Obecna działalność po nazwą GABARYTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ Odpowiedzialnością KRS 0000814593 NIP 7831813873 REGON 385079641 Data rejestracji 2 marca 2020 r. Adres siedziby Święty Marcin 29 / 8, 61-806 Poznań, Polska. Pozdrawiam Michałku Lota

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Beata

Ile jest etapow rekrutacji w tej firmie ? Czego się można spodziewać ?

Kierowca

Również nie polecam. Miałem okazję pracować z panem Bartłomiejem i do dzisiaj mamy nie rozliczone pieniądze....

Jarek

Pan Bartłomiej to bardzo rozgadany facet więc ktoś kto szuka pracy u niego nie powinien mieć problemu z komunikacją. Próbkę swoich umiejętności regularnie przedstawia na forach transportowych i w mediach społecznościowych (usunięte przez administratora) Opisuje szczegółowo również mechanizmy zatrudniania taniej siły roboczej. Mam nadzieję, że podczas rekrutacji również jest tak szczery i odważny jak podczas wypowiedzi w internecie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa?

gość
@Pytanie

Krystaliczna uczciwość.

Wiki.

Brak kontaktu z wlaścicielem.Jakiś przekręt.Tylko e-mail i też nie odpisuje telefon milczy.

Mark
@Wiki.

Dziwne. Firma cały czas funkcjonuje. Korzystam z ich usług kilka razy w miesiącu.

Tomek

Ja firmę Pana Bartłomieja serdecznie polecam. To dobry i uczciwy przedsiębiorca.

Małgorzata

Wątek na temat Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa stał się z jakiegoś powodu nieaktywny, więc chciałabym o coś zapytać. Czy firma ta jest otwarta na nowych pracowników? Na co nowo zatrudniony pracownik może liczyć oraz jaką formę zatrudnienia proponuje firma? Są to bardzo podstawowe, niemniej bardzo ważne informacje na temat zatrudnienia w tej firmie, więc każda merytoryczna odpowiedź jest ważna, gdyż może ułatwić innym zainteresowanym wysłanie CV do firmy.

Co od czasu dodania ostatniego komentarza zmieniło się w Bartłomiej Lota Transport i Pomoc Drogowa? Podzielcie się swoją opinią!

mag

Współpraca na wysokim poziomie! Polecam

kiero

Polecam!

klient

Firma tzw. dziad trans stara flota Lkw nie polecam

Krystek
@klient

Chyba firmy pomyliłeś

BL

Działania konkurencji poniżej poziomu. Żałosne. Pan "apoconick" uwidacznia osobistą niechęć do właściciela firmy, która nie ma żadnego związku z realną działalnością firmy.

mimi

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam

lolek

słaba firma

tomi

Super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa - Biskupice Radłowskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lota Bartłomiej Transport I Pomoc Drogowa
1/5 Na podstawie 1 ocen.