Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka

Jaworzno

Opinie o Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka

xxx

Pozytywne opinie pisze jedynie tylko właściciel albo osoba która jest nowozatrudniona i próbuje postawić firmę na nogi - i nie wie co ją czeka. Każdy pracownik na początku jest jak młody bóg i 8 cód świata ale jak tylko powie coś negatywnego o działaniu firmy to juz jest najgorszym pracownikiem, zaczynaja sie drobne zgrzyty i wytykanie każdego błędu. Jak jest problem z autem i trzeba się tłumaczyc czemu cos jest tak a nie inaczej a wina lezy po stronie zarzadcy całego serwisu to pracownicy musza sie tłumaczyc. Praca od rana do wieczora za free i jeszcze jest się złym pracownikiem jak się jest zmęczonym. Co tydzień nowy mechanik bo każdy jak sie zorientuje to się zmywa.

AGA

JA UWAŻAM, IŻ PRAC W TEJ BRANŻY NIE NALEŻY DO NAJŁATWIEJSZYCH. ALE GDZIE TERAZ JEST ŁATWO I PRZYJEMNIE? W TYM AUTO-SERWISIE MOZNA WIELE SIĘ NAUCZYĆ. MYŚLĘ, IŻ LUDZI I TĄ PRACĘ NALEŻY SZANOWAĆ PONIEWAŻ W INNYCH MIEJSCACH PRACY NAPRAWDĘ JEST DUŻO GORZEJ - PŁACA GORSZA - I HARÓWA FIZYCZNA. POZDRAWIAM JESLI JEST SIE DOBRYM PRACOWNIKIEM JEST SIE I DOCENIANYM.

JAAA

Witam, nooo w zasadzie to pracowałem tam jakiś nie długi okres co prawda ale no wiadomo jaka jest opinia - negatywna. Ja dostrzegłem wiele plusów - szkołe jaką tam odbyłem, nauczyłem się robić wszystko na cacy tak aby wszystkim się żyło lepiej. Wyrobiłem w sobie3 solidność, komunikatywność z klientem oraz własne zdanie oraz jego prezentację. Praca dla osób wytrwałych i o mocnych nerwach...ale naprawdę są gorsze zakłady więc niema co narzekać. Jako serwis oceniam na dobry.

hahaha

uśmiałem się do łez, ciekawe dlaczego kadra tak często się zmienia, skoro jest tak wspaniale:) a brak dobrej roboty na rynku pracy, Interesujace córeczko szefostwa Panno [usunięte przez moderatora] :)

Zostaw opinię o Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wamer S.C. L. Zgrzebnicki A. Zgrzebnicka