Trans-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Furmaniak

Poznań

Opinie o Trans-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Furmaniak

dziwak

Notorycznie daje ogłoszenia do pracy, aby zastraszać pozostałych, ciągle jest niezadowolony z nowo przyjętego pracownika i szuka nowego. Strata czasu dla fachowców. Dać sobie spokój. Metoda polega na przyjęciu i zwalnianiu z pracy.

zaba

Ja mysle, że to bujda na resorach. Rotacja pracownikow to najlepsze swiadectwo dla tej firmy. XV wiek i tyle, synek sobie nie radzi.

Zostaw opinię o Trans-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Furmaniak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Serwis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Henryk Furmaniak