Sukces S.C. Auto-Komis Andrzej Zajkowski Jerzy Ostaszewski

Białystok

Opinie o Sukces S.C. Auto-Komis Andrzej Zajkowski Jerzy Ostaszewski

Kacper K.

Polecam!!!!! Auto ktore kupilem zgodne z opisem sprzedajàcego.Zero rozczarowania po przyjezdzie.Transakcja doszla do skutku.Kupilem auto i jestem MEGA zadowolony. POLECAM TEN KOMIS,BO AUTA WARTE UWAGI

Mieszaczos

Super wlasciciel,zero cwaniactwa,dogadanie wymiany auta trwa 5minut jak to bylo w moim przypadku,obsluga komisu bardzo mila i kompetentna..szczerze to warto wspòlpracowac.POLECAM.KOMIS SUKCES-ocena CELUJÀCY

Zostaw opinię o Sukces S.C. Auto-Komis Andrzej Zajkowski Jerzy Ostaszewski - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sukces S.C. Auto-Komis Andrzej Zajkowski Jerzy Ostaszewski