Opinie o Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa w Wysogotowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa w Wysogotowo

Bartek Nowy wpis

Najbardziej (usunięte przez administratora) komis w Poznaniu i okolicach , właściciel niekompetentny obiecuje złote góry a nie robi nic , nie dotrzymuje słowa , nie polecam Bartek Sasiad

Łukasz

Witam niestety nie polecę tego komisu a odradzę nie zgadzają się ogłoszenia m.in. wyposażenie pojazdu, niby bezwypadkowe a na pierwszy rzut oka widać gdzie pojazd był uszkodzony. Stan auta nie jest okazyjny i nie mówię tutaj o jednym modelu ponieważ przypatrzyłem się kilku. Gdy ktoś przyjedzie z daleka będzie zły jak diabli. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa - Wysogotowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Malex Firma Handlowo-Usługowa Tomasz Kopa
1/5 Na podstawie 1 ocen.