Opinie o Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof w Świdnica

Paweł

Nie polecam,samochody z "niskimi"przebiegami ,bez dokumentacji,naprawiane po łepkach

Edyta Nowy wpis
Klient

Najgorszy komis na świecie. Właściciel to prymityw i (usunięte przez administratora) Odmowa do skorzystania z auta zastępczego z komisu było to że wystawiłam komiksowi negatywna opinie. Sprawę skieruje do firmy VipGwarant. Bezczelność tego Pana jest nie do opisania. Dodam że rzucił pan słuchawka kiedy ze mną rozmawiał. Komentarze pozytywne to są chyba komentarze pańskich synów którzy prowadzą razem z tym Panem komis. Buble a nie auta.

AUTO KOMIS Nowy wpis
@Edyta

Auto użytkuje pani od 6 miesięcy i ma pani czelność pisać o oszustwie mając roczną gwarancje, za którą nic pani nie zapłaciła. Co do odmowy ze skorzystania z auta zastępczego nie było one podyktowane Pani opinia lecz rezerwacją tego auta przez innego klienta. Dzwoniąc do nas o auto zastępcze ( Po pierwszym skontaktowaniu się z nami MIAŁA PANI ZAREZERWOWANY termin do odbioru auta zastępczego ale zrezygnowała pani i nie przyjechała ) - A O TYM JUŻ PANI NIE WSPOMNIAŁA W KOMENTARZU- bo przecież trzeba nawymyślać dużo innych bzdur. Auto zastępcze mamy tylko jedno. Jeśli komentarz negatywny pani zdaniem jest w porządku przez to, że sama pani nie dopilnowała swojego terminu odbioru auta zastępczego to na to niestety nie mamy wpływu, miłego dnia.

Justyna

Polecam komis, jest okej

jarek Nowy wpis
@Justyna

witam ja tez mam pozytywna opinie kupiłem tam auto jest ok obsługa miła Wszystkim polecam

Edward Nowy wpis
Klient

W porównaniu z tymi komisami gdzie byłem to fajny komis i duzy

Dawid
Klient

Ja polecam. A czytajac ludzi opinie, komentarze az chce sie smiac. Kupilem tam forda, poinformowali mnie od razu o tym co jest do zrobienia i dali na to rabat ( rabat byl wiekszy niz koszt naprawy). Wiadomo auta nowe nie sa. Dostalem gwarancje ale jeszcze z niej nie korzyystalem. Duzy wybor. Auta czyste. Ogarnijcie sie ludzie bo jesli cos wam sie stalo z samochodem po pol roku jazdy to jak mozna miec żale do sprzedajacego.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

jacek

witam kuiłem tam samochód pół roku temu bo namówił mnie znajomy który tez tam kupił auto dawno temu jestem zadowolony jak znajomy a jeszcze dostalismy gwarancje az na rok .polecamy ten komis

Klientka
Klient

Witam. W maju zakupiłam u tego Pana auto z polskiego salonu, w super stanie wogole wszystko jest w nim super. W lipcu okazało się że bierze ogromne ilości oleju. Dobrze że mają gwarancję na te auta. Jakbym była świnia to poszłabym do sądu o to, że ten pan mnie oszukal. Mechanik powiedział, że zapewne dolany był jakiś Motodoctor i pomogło na 2 tygodnie, bo nie możliwością jest że oni nie widzieli takiego ubytku oleju w aucie. To są zawodowcy i oni dobrze widza co kupują. A teraz jest problem z autem zastępczym. Jakby ten Pan był uczciwy to zaproponowałby jakieś auto z komisu jako auto zastępcze, ale co my tu wspominamy o uczciwości????????Najgorszy salon every. Przy sprzedaży pan uśmiechnięty, miły a teraz zostało mi chodzić na nogach z 3 dzieci bo nie wykaże się nawet odrobina zrozumienia i pomocy ze swojej strony. Odradzam!!!!

Pablo
Klient

Ten komis jest w słotwinie ,ale nic sie nie zmieniło .Dalej ściemniają i kłamią

Klient

Inna data produkcji na wywieszcze Inna na umowie . Orginalny lakier to bajki . Ściemniacze i tyle odradzam

kaziu
Klient

witam ten komis od 2021 roku został podzielony na 2 komisy tak słyszałem kiedys tam kupiłem auto bylem zadowolony

Magdalena

K-D Car zajmuje się sprzedażą samochodów używanych. Firma działa już kilkanaście lat na rynku bo od 1990 roku. Większość zawartych opinii jest od klientów K-D Car, mnie jednak interesuje opinia pracowników tej firmy. Powiedzie proszę, czy na zatrudnienie w tym miescu ma szansę kobieta, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Kupujący
Klient

Tego nie da się opisać po tygodniu silnik do wymiany, progi zardzewiałe pomalowane farbą,, nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!

Romanek-47@wp.pl

polecam komis wymieniłem w nim 3 samochody suzuki które było fajnym samochodem i oddałem zamieniłem na peugeota407 ale ten okazał fatalnym elektronika psuła sie cały czas wymieniłem na opla astre mam do dzisiaj 6lat pare razy sie popsul ale ogólnie fajne auto.

Paweł

Grzegorz
@Paweł

Czyżbyś dokonał zakupu za pośrednictwem tej firmy, którego teraz żałujesz? Tak na chwilę obecną wygląda Twój wpis, dlatego też może będziesz tak miły i uprzejmy, aby w tym właśnie zakresie coś napisać?

Janko

Kupiłem Passata dwa miesiące temu i coś w silniku się zepsuło , auto zaczęło kopcić i przeszło w tryb awaryjny . Zadzwoniłem do nich i otrzymałem odpowiedź żeby im dostarczyć auto . Co prawda za lawetę musiałem zapłacić ,ale bez problemów przyjęli auto do naprawy . Auto już odebrałem i jeżdżę bez problemów . Pali na dotyk i nie puszcza dymku . Naprawa nie kosztowała mnie nic . W ramach rekompensaty za zapłaconą lawetę ,wymienili mi jeszcze 2 amortyzatory gratis . Ja tam na pewno wrócę kupując następne auto .

igorek

właściciele tego komisu to typowi "janusze biznesu" tu niby do pięciu nie potrafią liczyć ale jakoś wychodzą na handlu tymi klamotami i złomami przygotowanymi na handel

Crack

Wczoraj kupiliśmy auto , dziś do naprawy jest na pewno licznik/ wskaźnik paliwa. Auto było bite i zostało złe poskładane. Tłumik dziurawy, podobno gwarancja w cenie jak do ceny, która widnieje na samochodzie dorzucimy 500 zł to mamy na 3 miesiące „gwarancje w cenie” . A gdy rozmyśliliśmy się gościu powiedział ze nasze 7000 zł zadatku ma zostać w jego kieszeni ... porażka po prostu. Odradzam zdecydowanie !

wojtek
@Crack

nie wydaje sie to prawdą od kilku osob słyszałem ze w tym komisie mozna sie zawsze dogadac w przeciwienstwie do innych komisow ja kupiłem tam brat tez jestesmy bordzo zadowoleni j jak bede zmieniał auto to tylko u nich

KDcar.s.c.
@Crack

@Crack Zapomniał Pan dodać ,że na tłumik otrzymał Pan dodatkowy rabat ( na naprawę tłumika) . Co prawda wysłany przez Pana mechanik dzień wcześniej nie miał zastrzeżeń ,ale niech tam ;) Sprzedaliśmy Panu auto z częściowym rozłożeniem płatności na raty (wisi nam Pan pieniążki - pamięta Pan ?) Gwarancję w cenie auta oczywiście dajemy , tylko Pan chciał wszystko na raz : rabat , gwarancję i jeszcze opony . Do wyboru jest tylko jedna możliwość . Otrzymał Pan rabat (oprócz tego rabatu na tłumik i odroczonej płatności za auto) więc nie gwarancję . Jest Pan rozżalony , bo zostawił Pan wiążący zadatek . My odmówiliśmy innemu klientowi sprzedaż tego auta , ponieważ Pan zadatkował > Poznal Pan tego klienta -Pamięta Pan? Pan sobie znalazł inne auto ,dlatego przyszedł Pan do nas od razu z zamiarem rezygnacji i dlatego szukał Pan dziury w całym . No cóż tacy klienci też są . Czytając komentarze trzeba pamiętać ,że kij ma zawsze dwa końce ;)

arek
@KDcar.s.c.

ja tam kupiłem znajomy tez dlatego ze mają gwarancje znajomemu wymienili na gwarancji amory za darmo nic nie płacil bardzo porządny komis POLECAM WSZYSTKIM NAPRAWDE

@Crack

Poprosimy o szczegóły ,żebyśmy mogli odnieść się do komentarza negatywnego . W przeciwnym razie moderatorów prosimy o usunięcie.

Ania

Tragedia, ludzie omijajcie ten komis, naciagacze. Auta odpicowane z zewnątrz a wewnątrz ruiny. Banda złodziei. Nigdy więcej nie kupujcie tam aut. 1000 razy zastanówcie się!!!

@Ania

Tomson

Tragedia, znajomość z Tymi Panami, kosztowala mnie 10.0000 tys. Auto totalny Złom. Ale pewnie mozna trafic dobrze, po prostu nie mozna ufac tylko sprawdzac i kontrolowac auto przed zakupem. A co do tej gwarancji..., poczytajcie sobie w necie.!! Pewnie zaraz pojawią sie " super" wpisy, ale PAMIĘTAcie, żeby uważnie czytać! Dla przestrogi!!!!!

@Tomson

Ania

Lepiej uważajcie, to oszusci. Straciliśmy ok. 10 000 zł, daliśmy się nabrać, że auta sprawdzone, gwarancję, itp. W gruncie rzeczy kupiliśmy złom, którego nikt nie chciał kupić, oddaliśmy prawie za darmo. Lepiej kupić auto przy jakimś salonie i dopłacić trochę, mieć święty spokój. Uwazajcie!!!

@Ania

KD car

Pani Doroto . Jesteśmy na etapie korespondencji a Pani już w ten sposób nas oczernia . Informuję ,że w piśmie reklamacyjnym ,które Pani do nas przysłała 22 stycznia 2020r. opisała Pani ,że wypięta jest wtyczka wariatora . W odpowiedzi zaproponowaliśmy naprawę auta bezpłatnie ,ale Pani chce 2500zł nie interesuje Pani naprawa. Na nasze pytanie skąd taka kwota 2500 zł nie otrzymaliśmy odpowiedzi W piśmie z 6 lutego 2020r. oświadcza Pani ,że nie dostarczy samochodu do naprawy . To w końcu chce Pani mieć naprawiony samochód czy 2500zł ? Sprawa jeszcze nie zakończona a tu takie obelgi .

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysztof Kukulski Firma Samochodowo Handlowa K-D Car Krzysztof
4.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 1A