Bt Komis Samochodowy

Grodkowice

Opinie o Bt Komis Samochodowy

roman

kupuję t u nich samochody od lat sprawdzam w salonach lub u mechanika i jest wszystko ok. nigdy się nie zawiodlem

haribo

koro
@haribo 18.04.2016, 12:26
Uwaga !!! w tym komisie kazde auto ma wiadro szpachli...sprowadzaja je w tragicznym stanie nadajacym sie tylko na złom!!!...

to prawda oglądałem tam toyote...kazda lampa inna...szyby inne...szpachla źle wypolerowana-totalne gówno i składaki

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Bt Komis Samochodowy to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Bt Komis Samochodowy - Grodkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bt Komis Samochodowy