Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz

Opoczno

Opinie o Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz

balon

Odradzam firma prowadzone przez kompletnie nie odpowiedzialnego gościa, auta to szroty, przeglądy robione po znajomości, strach wsiadac. Jak kierowca odchodzi to jego pensa chce sobie wyremontować di dziadostwo. Generalnie firma taka nie powinna istnieć za wiele innych wykroczeń! Nie polecam jedną z najgorszych w okolicy!

tytan
@zyga 07.03.2017 12:51
Całą prawda o tej śmiechu wartej firmie nie zmieścił bym tu! Matyska szuka kierowców, mechaników gdzie popadnie, daje ogłoszeni...

to dziadostwo jeszcze w ogóle istnieje jeszcze, omijać ten gnój szerokim łukiem!!!!!

Marcin
@zyga 07.03.2017 12:51

Wydzwania po swoich byłych pracowników, kierowców czy mechanikow i blaga ich na kolanach by wrócili do barana, co najlepsze to za kilka stowek znajdzie się jakas szmata co wraca i udaje że jest ok. Pozdrowenia dla fagasow bez honoru i ambicji!!!!

kierowca

Widać że Matyska wszystkie fora kasuje żeby ukryć prawdę jakim jest szanowanym pracodawcą, ale o prawdę trzeba dbać! Nie polecam pracy u tego dziada, w kilku slowach można podsumować syf, okrada pracowników z wynagrodzen, nie ma kasy na paliwo na viatol najlepiej jeździć polami a normy mieć jak osobowka, teraz zostało mu swych kierowców mechanicy prawie żaden, nikt nie chce tam pracować. Latami sobie zaskarbil taki szacunek i ludzi że mało kto chce dziadowi rękę podać a co dopiero pracować!

Kierowca
@kierowca 13.10.2016 08:24

Ten cfel sam jeździ bo już nie ma kasy na lizingi, nie ma kogo już okradać z wypłat bo już prawie nikt tam nie pracuje. Firma do zamknięcia a ten (usunięte przez administratora) do zamknięcia za łamanie wszelkich praw pracowniczych!!!

Zostaw opinię o Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barel Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mirosław Matyśkiewicz