Opinie o Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik w Kraków

Hary Nowy wpis

Kupiłem od nich samochód, oczywiście jak pytałem o stan i przeszłość auta, twierdzili że nic nie było naprawianie, zachowywali się jakby wogole nie interesowali się autem przy zakupie kiedy sami go kupili za granicą (profesjonalni sprzedawcy wiedzą co kupują i jakie auto sprzedają), panowie Dudzik oraz ich pracownik, który nas obsługiwał (będąc na jeździć ie próbnej jechał że mną moja żona i małym dzieckiem jak furiat), gdybym nie dał zadatku na pewno nie kupiłbym u nich samochodu, który jak później się okazało był malowany i szpachlowa, część wykładziny podłogowej też była wymieniana, więc nie była to kosmetyka. Nie polecam tego sprzedawcy. Był to nasz pierwszy samochód na który długo oszczedzalismy z żoną, pan Dudziak nie chciał stracić kasy więc nie był chętny zwrócić zadatku. Płacąc zadatek nie wiedzieliśmy o tym że jest on nie do odzyskania, a właściciel nie poinformował nas o tym fakcie. To również świadczy o nieuczciwosci sprzedających.

roleta

wysłałem poczta roletę do pawel dydzik prawdopodobnie pracownik napisał w sms wysyłaj ja wszystko zapłacę co do czego nie odebrał i udaje durnia ze żadnej rolety nie zamawiał zal a ja mam do zapłaty za wysyłkę 100zl oszusci!!!!!!!! omijac z daleka auto park kraków

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Auto-Park S.C. Komis Samochodowy Paweł Dudzik Robert Dudzik
0/5 Na podstawie 0 ocen.