Auto Duet Grzegorz Dłubisz

Chełmek

Opinie o Auto Duet Grzegorz Dłubisz

anna

Kupiłem dn.17.07.2017r rejestrator jazdy +kamera cofania w lusterku FHD na allegro z tej firmy po 400 km się zepsuł usiłuję się skontaktować z tym gościem ale telefon nie odpowiada a i on też nie odpowiada ani na Smsa ani na pocztę Facet ma powyłączane telefony nie wiem co mam myśleć a jednak ten zakup mnie trochę kosztował co mam zrobić?

Ak1426

Gość jest chamem złodziejem oszustem nie kupujcie u niego to jest zwykły chuj !!!!!!!!!!!!!!!

Edek
@Ak1426 06.09.2016 13:54

tak zgadzam się mnie też oszukali banda złodzieji i kilku moich znajomych to sie nadaje na pozew zbiorowy!!!

Zostaw opinię o Auto Duet Grzegorz Dłubisz - Chełmek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Duet Grzegorz Dłubisz