Opinie o Dominik Dudkowiak Auto-Domin w Masłowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dominik Dudkowiak Auto-Domin. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dominik Dudkowiak Auto-Domin o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Dudkowiak Auto-Domin w Masłowo

Kolo

Najgorszy komis jaki spotkałem Wystarczy zapytać obojętnie jaką osobę napotkaną w Rawiczu i zapytać o ten komis. Odpowiedź brzmi " tam się aut nie kupuje"!

@Kolo

NO NIESTETY JAK W KAZDEJ BRANŻY SĄ KLIENCI ZADOWOLENI I NIE ZADOWOLENI NIE ZAWSZE ZADOWOLENIE KLIENTA JEST WINĄ FIRMY KTÓRA SPRZEDAJĘ SAMOCHÓD SĄDZE ŻE WARTO ZWERYFIKOWAĆ KAŻDĄ INFORMACJĘ ZOBACZYC A WTEDY SIE WYPOWIADAĆ.

Rafał

Chciałbym przestrzec Państwa przed tym sprzedawcą. Rozmawiałem z nim dwa razy telefonicznie: po pierwsze Pan był strasznie nie miły, po drugie nie chciał udostępnić numeru vin - w końcu udostępnił twierdząc, że to nie auto z salonu i czego ja oczekuję ( jest jak jest, stan auta jest taki jak na zdjęciach i w opisie) no a teraz po trzecie i najlepsze - po sprawdzeniu historii auta okazało się, że pół auta było bite (cały przód, lewy i prawy bok i przednia szyba, uszkodzona została konstrukcja nadwozia, układ zawieszenia oraz wnętrze pojazdu). Auto to HIUNDAI I40 z 2017 r w cenie 59900,00 zł.. Tak więc, zanim ktoś zechce kupić auto w tym komisie radzę je naprawdę sprawdzić bo można się bardzo rozczarować. Panu właścicielowi życzę więcej kultury i uczciwości ponieważ postępując w taki sposób daleko nie zajdzie.

@Rafał

Jest to nie prawdą każdemu klientowi udostępniamy nr vin jeśli poprosi. Tylko niestety po zamknięciu firmy nie posiadam dostępu do takiej bazy z reguły wysyłamy na drugi dzień,nie raz człowiek zapomni ale można zawsze zadzwonic przypomniec.

Natalka Nowy wpis

Witam. kiedyś w przeglądarce pokazała mi się zajawka z nazwa firmy o przypisem o młodszym specjaliście ds. marketingu. czy taka praca jest teraz możliwa? już kiedyś pomagałam wystawiać oferty w jednym komisie i może tu bym też się sprawdziła?

AUTO-DOMIN Nowy wpis
@Natalka

Witam. Bardzo dziękuje za ofertę pomocy ale niestety na dzień dzisiejszy nie potrzebujemy. pozdrawiam i życzę miłego dnia

Potencjalny klient Nowy wpis

Pan pracujący w komisie niemiły, wręcz gburowaty. Teksty typu, że czego Pan oczekuje za te pieniądze są nie na miejscu. Patrząc na to, że komisów jest na prawdę sporo w tamtych okolicach to polecam omijać szerokim łukiem ten komis, Pan nie doradzi a jedynie zrazi do decyzji zakupu.

AUTO-DOMIN Nowy wpis
@Potencjalny klient

Przykro mi bardzo że są Państwo nie zadowoleni. Próbujemy pomóc każdemu klientowi, ale nie wszystkim się da pomóc ze względu na wymagania. Ale widzę ze opinia to tak po złości ,niestety nie jest komis winny że nie ma samochodu w tak niskim budżecie i jeszcze z 3 letnia gwarancją

Tati

To zaraz. Firma jest zamknięta czy nie? Upewniam się, bo padło takie stwierdzenie jeszcze w kwietniu a z tego co widziałam po danych w rejestrze to chyba widniał jeszcze status aktywny? To tymczasowe zamknięcie czy o co chodzi? chłopak dorabiał sobie kiedyś w jednym komisie i myślałam, że tu tez by mógł?

@Tati

FIRMA NIE JEST ZAMKNIĘTA DZIAŁA NIE PRZERWANIE OD KILKUNASTU LAT NA RYNKU.

Kolo

@Kolo

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Dominik Dudkowiak Auto-Domin? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Znajomek

Auta ochrzczone na maxa bez kół zapasowych , lewarków. Bo przeciez można osobno sprzedać na necie. Nie polecam nikomu tego komisu.

@Znajomek

przykro mi ze tak się stało,Ze ma Pan takie zdanie. lecz dziś nowsze samochody nie posiadają kół zapasowych w zestawie auta nowe z salonie sa sprzedawane bez kół zapasowych. wiec proszę nie mieć do nas pretensji.

Bartek

Kupiłem już dwa auta w tym komisie i śmiało mogę go polecić

@Bartek

dziękujemy za zaufanie i prosimy polecać naszą firmę

Co wygląd ma do warunków zatrudnienia? czy przedstawiciele również są zatrudniani? Jedyne co mi się pokazywało to wzmianka o mechanikach i sam chciałem sprawdzić czy taka praca jest dostępna. Na jakieś inne stanowiska jeszcze biorą?

AUTO-DOMIN

nasza firma nie zatrudnia mechaników korzystamy z zaprzyjażnionych lokalnych warsztatów

Iwona

Zakupiłam auto przed weekendem w tym autokomisie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pan podal nam wszystko włącznie z nr vin. Mogliśmy spokojnie sprawdzić auto na wybranej przez nas stacji diagnostycznej. Pan był bardzo uprzejmy i nie problemowy. Polecam.

@Iwona

Bardzo dziękuje za zakup w naszym komisie polecamy się na przyszłość

Można się tu wprost dowiedzieć na jakich stanowiskach pracuje się teraz w Komisie? Jestem z okolic Masłowa i po prostu firmy przeglądam. Tutaj pisano już o mechanikach ale nie mam pewności co do jakichkolwiek przyjęć? to bardziej firma rodzinna?

Ewcia

Ocena? Jeśli tak to czemu? luby jest mechanikiem i będzie szukał sobie czegoś jeszcze do dorobienia. Widziałam, że firma ma teraz wystawianych z 8 sztuk pojazdów. Ile osób tak w praktyce je teraz ogarnia? Ilu pracowników potrzeba?

Czy w firmie Dominik Dudkowiak Auto-Domin są regularne szkolenia pracownicze?

Rafał

@Rafał

Kamil

Dawno nie spotkałem sie z tak fatalna obsługa.. arogancki, (usunięte przez administratora) madry wlasciciel zniecheca do zakupu. Nawet jak jak by chcial opuścic 5000 to ja u niego nie kupie. W latach 90 na gieldach samaochodowych bylo podobnie ;) ale te czasy minely.. to jakiś niechlubny wyjątek.

Mat

Gość totalnie arogancki, cham i gbur,facet pomylił się w zwykonywana czynnością, opis aut a rzeczywistośc totalną abstrakcją . Auta bite po 3 razy po numerach VIN a facet udaje że nic nie wie,nic nie robi ,takie kuruje a potem myśli że trafi na kogoś kto poprostu się nie zna u kupi. UWAGA NA TEN KOMIS,przestrzegam i omijajcie szerokim łukiem. Nie pozdrawiam

@Mat

absolutnie się nie zgadzam z Państwa opinią. samochód jest 15 letni ma prawo być lakierowany

MM

Nie polecam sprzedającego!!!!. Co innego w ogłoszeniu niż w rzeczywistości inny rocznik że krajowy i nie bity.! Poza tym bardzo nie uprzejmy i nie odpowiada na zadawane pytania

Sylwia
@MM

To jakie te pytania padały z Pana strony, że mogły pozostać bez odpowiedzi? Czyli faktycznie jeśli o przedstawicieli podczas sprzedaży chodzi to uczestniczy w niej jedynie sam Właściciel? A ile osób może przy tych autach robić jeszcze?

Marek O - Kraków

Niestety opinie na temat tego Pana prowadzącego komis są prawdziwe w internecie , dopytując o szczegóły samochodu prze tel. już niektóre pytania są nie wygodne widać... a do tego straszny arogant !!! ( np. proszę pana idź pan do salonu tam są dobre auta ) hahahahaha powiem tak : typowy handlarz krętacz !!! nie wiem dlaczego tacy jeszcze istnieją na rynku !!!

Malwina

Totalnie nie polecam tego komisu! Pan który tam sprzedaje jest tak nie nieuprzejmy że zepsuł nam cały dzień! Był dla nas wręcz ordynarny... Coś okropnego!! Nigdy więcej tam nie pojedziemy. Dzień później pojechaliśmy do zupełnie innego komisu, obsługa była miła i profesjonalna.

Sylwia
@Malwina

To może trzeba podrzucić kontakt tu do firmy i się dopełniać jakoś będą? Mam na myśli to, że pojawiają się takie opinie a firma jakoś sobie śmiga... Jak to możliwe? Zadowolone osoby tu ostatnio nie zaglądają? A Pan to sam to wszystko ogarnia czy zatrudnia także u siebie? Ciekawa jestem jak to od środka działa przy tego typu opiniach od was

Adix544

Powiem jedno; MASAKRA!!! Nigdy w życiu nie spotkałem się z tak chamska obsługa!!! oferta jedno a rzeczywistość co innego! Nie rozumiem jak ta firma w ogóle istnieje. SZKODA NERWOW NA JAKIEKOLWIEK INTERESY Z GBUREM I CHAMEM!! NIE POLECAM!!!

Takija

Nie rozumiem jednego skoro jest reklama sprawdzone nie kręcone to powinien być przy każdym aucie wpisany vin chyba że to tajemnica

Pola

Odradzam, nieuprzejma obsługa, opis samochodu niezgodny ze stanem faktycznym. Strata czas u pieniędzy na dojazd.

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Dudkowiak Auto-Domin - Masłowo

• Jak się pracuje w Dominik Dudkowiak Auto-Domin?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Dudkowiak Auto-Domin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominik Dudkowiak Auto-Domin?

Dominik Dudkowiak Auto-Domin
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Śląska 47B
    63-900 Masłowo