Rojewski Sławomir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Łódź

Opinie o Rojewski Sławomir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

ciekawy

zapomniałeś dodać, że właściciel lubi sobie wypić.

helmut0

Może wypowiedz się dopiero jak zaczniesz tam pracować. Firma niby w porządku, ale tylko z zewnątrz. Prowadzi ja mąż z żoną i to jest masakra. On przychodzi każe robić jedno. Wchodzi ona, na niczym się nie zna, i każe robić coś innego. Co następuje dalej łatwo się domyślić. On ma pretensje, potem ona itd. Pracowałem tam miesiąc i o miesiąc za dużo. Oszukali mnie na 600pln. Obiecali więcej a na umowę wpisali najniższa i taką też pensję wypłacili. Do sklepu motoryzacyjnego kupili sobie program, który się do tego nie nadaje, bo nie ma możliwości wpisania do jakiego samochodu część pasuje. Razem ze mną odszedł chłopak który pracował to dłużej. NIE POLECAM.

ciekawy
@helmut0 28.08.2011, 01:58

Możesz napisać coś więcej??? był tam podobno pracownik który pracował 8 lat.

Zostaw opinię o Rojewski Sławomir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rojewski Sławomir Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe