Rurdech Wojciech Pietrzko

Kraków

Opinie o Rurdech Wojciech Pietrzko

Kazimiera

Fatalna firma. Termin umówiony miesiąc wcześniej. W poniedziałek 3 lipca na godzinę 8:15 zgodnie z umówionym terminem dostarczyłam samochód do warsztatu. Umówiony termin wykonania usługi konserwacji podwozia miał być wykonany do czwartku, odbiór w południe. We wtorek o 12:50 auto stało jeszcze na parkingu przed warsztatem, żadne prace nie były rozpoczęte. W rozmowie telefonicznej właścicielka bezczelnie twierdziła, że auto będzie gotowe na piątek. Nie wiem jak miałby wyglądać proces wykonania konserwacji, który jest przecież wieloetapowy. Pewnie konserwacja byłaby nałożona na cały syf, jaki jest pod autem. Żadnej refleksji, żadnego słowa "przepraszam", żadnej próby wytłumaczenia się, dlaczego dwa dni auto stoi pod warsztatem, a klient jeździ taksówkami po mieście, bo nie ma auta. Na koniec bezczelne ""proszę zabrać swoje auto"

Wladyslaw
@Kazimiera 04.07.2017 22:28

Pani KAZIU ciezko mi sie z Pania zgodzic, skad te nerwy i chec do klotni??? Prosze sie zrelaksowac. JA z Ta fima zrobilem parokrotnie swietne doswiadczenia: fachowosc, solidnosc, sympatyczne i kompetentne podejscie do klienta. Pozdrawiam wiecej luzu.........

Staszek

SUPER FIRMA kompetentna obsluga, sypatyczny wlasciciel. Serwis profesionaly, szybki i niezawodny. POLECAM serdecznie i dziekuje za pomoc.

myślący

Wszystkie 3 opinie pisane przez tą samą osobę...czytaj -> właściciela. Inteligencją to oni nigdy nie grzeszyli :) Jak się wpisuje kilka opinii to wypadałoby chociaż styl zmienić - choć jak podejrzewam to zdecydowanie przekracza możliwości intelektualne autora, a raczej autorki ;)

Monika
@myślący 24.06.2014 23:00

Pozdrawiam wszystkich moich byłych pracowników i życzę im powodzenia Monika P.

?

Samochód jest moim narzędziem pracy dlatego też zależało mi na szybkiej naprawie. Tutaj z pozbyciem się wady układu wydechowego uporali się bardzo szybko, dzięki czemu nie musiałem się martwić o mój interes. Wielki plus

Radek

Prawdziwi fachowcy. Szybko uporali się z usterką w moim samochodzie. Wymiana tłumika wykonana idealnie i teraz auto jeździ tak jak powinno

Alko

Bardzo fajne podejście do klienta, szybo się uwinęli z wymianą oleju, zależało mi na czasie. Cena atrakcyjna, jeśli będzie taka potrzeba to chętnie skorzystam jeszcze z ich usług.

Zostaw opinię o Rurdech Wojciech Pietrzko - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rurdech Wojciech Pietrzko