AG Expert Krzysztof Krzysztofik

Gdynia

Opinie o AG Expert Krzysztof Krzysztofik

Kurek

To jeden z lepszych warsztatów w Gdyni, od 3 lat tutaj jeżdżę i nie mogę narzekać. Ceny nie są wygórowane, zawsze dostawałem auto w umówionym terminie a jeśli raz było opóźnienie to wcześniej zadzwonili i uprzedzili. Nigdy mi nie wcisnęli żadnego kitu

Roman

Warsztat godny polecenia, bo szybko (olej i filtry wymienione błyskawicznie) i profesjonalnie (zdiagnozowano u mnie usterkę, której nie mogło znaleźć dwóch poprzednich mechaników). Nic dodać nic ująć, dzięki.

felonius

zdziwiony jestem taką surową oceną serwisu AGExpert, ja go znam z jak najbardziej dobrej strony, też jestem wieloletnim klientem, kupowałem części w dobrych cenach (nawet oryginały), no i jakieś drobne naprawy się zdarzyły, ale zawsze wychodziłem zadowolony, także szczerze polecam. załoga warsztatu też pozytywnie, z dobrym podejściem do klienta

klient

Patrząc na stan zakładu i pracowników dostrzec można kompletną porażkę i brak wykształcenia i doświadczenia kierownictwa. Mechanicy są bardzo wytrzymali że pracują w tym miejscu w starych podatnych kombinezonach i warsztacie wyglądającym jak pustostan. Ceny usług ogromne wkład w zakład mały. 7

Zostaw opinię o AG Expert Krzysztof Krzysztofik - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG Expert Krzysztof Krzysztofik