Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych

Łódź

Opinie o Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych

Lejla

Wiem jedno nie docenia się pracownika. Więcej nie napiszę tylko dlatego, ze nie chcę być niemiła.

Piotr Klukowski
@Lejla 01.12.2015 21:32

Witam Pani Lejlo, Przykro mi, ale nie mogę się z Panią z godzić a ponieważ pisze Pani ogólnie, ja także to zrobię: Za prawidłowe wypełniane obowiązków pracownik w Mera-Poltik otrzymuje wynagrodzenie, na które umówił się wcześniej z pracodawcą. Jeżeli nie chodzi on na zwolnienia chorobowe, to dodatkowo otrzymuje co miesiąc premię do wypłaty. Pod koniec każdego roku cała załoga otrzymuje gratyfikację w postaci bonów na Święta (różnej wysokości, zależy czy rok był udany czy nie). Nasza firma ceni swoich pracowników, a tych, którzy są szczególnie aspołeczni lub nieprzystosowani do pracy zespołowej po prostu zwalnia. Natomiast, jeżeli ktoś uważa, że został potraktowany niesprawiedliwie, to pokój pana Prezesa jest zawsze otwarty dla wszystkich interesantów. Z poważaniem, Piotr Klukowski, Kierownik Działu Sprzedaży.

Lejla

Czy w firmie Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych można rozwinąć się jako człowiek i pracownik? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mera-Poltik Sp. z o.o. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych