Świsłocki Zdzisław Regeneracja Wałów Napędowych

Łomianki

Opinie o Świsłocki Zdzisław Regeneracja Wałów Napędowych

Tytus

Nie zna się na rzeczy. Chciał naciągnąć mnie na 7 tys. zł. Naprawa trwała długo i musiałem kilka razy reklamować. W zakładzie pełno butelek po alkoholu i piwie.

Dariusz

Tak mi spieprzył że musieli mnie holować. Odradzam tego pana. Do usterki się nadaje. Czułem alkohol.

Ryszard

NIE POLECAM JEST BARDZO DROGI I ZAMIAST NAPRAWIĆ POPSUŁ JESZCZE BARDZIEJ MUSIAŁEM DODATKOWO PONIEŚĆ 3 TUS ZŁ KOSZTÓW.

Zostaw opinię o Świsłocki Zdzisław Regeneracja Wałów Napędowych - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Świsłocki Zdzisław Regeneracja Wałów Napędowych