Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz

Opinie o Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz

annnnd

nieznam
@annnnd 03.04.2015, 17:22
zwykli oszuści i naciagają klientów ,kazali mi mówić że częśc przywieziona przez klienta jest zła i ma kupić w serwisie nową...

może być zła bo każdy się może pomylić przy zakupie ale nikt nie może kazać cytat" kupić nową w serwisie" raczej bym powiedział że zaproponowali ;)

Gwiazda Mercedesa

Widzę że jest poszukiwany pilnie Mistrz hali samochodów ciężarowych :-)

przechodzień
@Gwiazda Mercedesa 09.07.2014, 13:05
Widzę że jest poszukiwany pilnie Mistrz hali samochodów ciężarowych :-)

Znowu poszukują ;) ciekawe czemu tak często pewnie to przez kawę

Wojti

Obecnie jestem na praktykach. Niektórzy mechanicy nic nie robią tylko się obijają. [usunięte przez moderatora] Jestem tu kilka dni a już nie moge wytrzymać tu z pewnymi osobami a co dopiero pracować kilkadziesiąt lat. Współczuje mechanikom którzy pracują już tu kilkanaśie lat. Nie polecam tej firmy !!! ze względu na kierownictwo.

Marcin

Każdemu odradzam pracę w tej firmie. Wykorzystuja pracowników. Chcieliby żeby najlepiej każdy pracował za darmo. Jeden wielki syf.

Zostaw opinię o Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz