Opinie o Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz w Kraków

Jak wygląda ścieżka awansu w Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz?

aaa Nowy wpis
@Pytanie

Etap jest jeden - jak powiesz minimalną krajową to cię przyjmą, jak nie to jesteś "za drogi"

Były_Klient Nowy wpis
Klient

Bardzo nieprzyjemna obsługa klienta i jeszcze mniej sympatyczny "prezes" - zdecydowanie odradzam i po kilkunastu latach zmieniam serwis na inny.

Jak wygląda ścieżka awansu w Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz?

anon
@Pytanie

za bardzo nie ma możliwości awansu

aaa Nowy wpis
@Pytanie

Nie istnieje nic takiego.

Edek
Kandydat

Witam wszystkich , chciałbym się dowiedzieć na temat zarobków na stanowisku lakiernika(doświadczonego) ? Chciałbym się tam przyjąć , lecz nie wiem czy tracić czas. Czy osiągalne jest uzyskanie powyzej 4-5 tysięcy netto ? Dziękuje i pozdrawiam

pan kierownik
@Edek

Nie ma takiej możliwości. Idź gdzie indziej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz ma ściśle ustalone godziny pracy?

Adek

@xD żenując niskie - czyli jakie?

xD
@Adek

praktycznie balansuje na granicy minimalnej, reszta w premiach których warunki nawet nie są opisane w umowie także są w zasadzie tylko nieśmiesznym żartem i zależą od uznania szanownego pana kierownika :>

xD

(usunięte przez administratora) Płace? - żenująco niskie Premie? - niestniejące poza obietnicami (usunięte przez administratora) (dodatek świąteczny 100-150zł to chyba był jakiś wyjątkowo nieśmieszny żart) (usunięte przez administratora)Zakres obowiązków? W snach, co (usunięte przez administratora)powie ma być zrobione niezależnie co aktualnie robicie i macie wypisane na umowie. Obiecanki nt. "rozwoju", "premii" i "podwyżek" pozostają tylko i wyłącznie w sferze nocnych marzeń. Pracownicy są traktowani w równie sprawiedliwy sposób jak trzeźwi są niektórzy mechanicy u kosmowskiego - czyli niezbyt xD

Antek

@Edek też mam doświadczenie jako lakiernik - 4 lata i też interesuje mnie możliwa tu pensja , prosze o odpowiedz

Jerry Novy
 Rekomendacja

Tym razem samochód Żony - GLA (samochód na przedłuzonej gwarancji). Pęknięcia bocznego poszycia fotela kierowcy . Z definicji problematyczne ..... wada czy uszkodzenie eksploatacyjne .... Zgłoszenie - kulturalne i profesjonalne spotkanie ( dokładnie w wyznaczonym terminie ) ze starannym opisem usterki . De facto 2 oczekiwania na decyzję Mercedes Benz. Decyzja pozytywna ...... szybkie wyznaczenie terminu i profesjonalna ( wcale nie prosta bo rzemieślnicza usługoa ) ..... wykonanie jakościowo super .... Bardzo dziękuję .... dzięki takim serwisom klient już wie ,że mój następny samochód to też będzie Mercedes .

Jerry Novy
Klient

Sam też użytkuję Mercedesa od pierwszej minuty obsługiwanego przez ASO Kosmowski Jan i nie mam żadnych zastrzeżeń ale tym razem piszę w imieniu Żony - użytkownik GLA 200 - ostatnio przegląd po przebiegu około 18 tys. km ..... i nie o to chodzi ,że miło , punktualnie i czysto ...... chodzi o to że (tutaj cyta) " to auto NIGDY tak nie jeździło " i prawda ,że wcześniejszy przegląd był nie w tej stacj .... jak widać i Mercedesie można wykonać usługę różnie - w tym wypadku ZNAKOMICIE . dZIĘKUJĘ W IMIENIU żONY I WŁASNYM.

Raven

Miałem dwie wizyty w serwisie obydwie oceniam bardzo pozytywnie, miła i fachowa obsługa,kierownik udziela konkretnych i praktycznych porad oby tak dalej

Witam wszystkich, pracowałem w tym zakładzie 3 lata.(usunięte przez administratora) Zakład pracy nie polega na tym że widząc szefa czy kierownika zakładu każdy pracownik się chowa, tylko wręcz przeciwnie, ale cóż nie ma się co dziwić jeśli wchodzą i robią wielka aferę bo brakuje im pieniędzy bo był słabszy miesiąc. Jeśli tak dalej będzie to wyglądać i starzy pracownicy odejdą na emeryturę bo robią tam tylko z przyzwyczajenia, to nikt młody nie da sobą tak pomiatać. Ogarnijcie ten zakład bo niczemu dobremu to nie wróży. Nie pozdrawiam

Maximo

Witam. Mam zamiar zatrudnić się w tej firmie jako mechanik może ktoś powiedzieć jaką atmosfera tam panuje w obecnej firmie ciężko mi już wytrzymać

Monika
@Maximo

Niestety nie powiem Ci nic na ten temat, bo sama szukam opinii o pracy w ASO. Mam nadzieję, że ktoś kto zna firmę, nam odpowie. A co, oprócz atmosfery, jest dla Ciebie ważne przy wyborze pracy?

Maximo
@Monika

@MONIKA Wiadomo że też chodzi o zarobki ile można zarobić?

Franciszek
@Maximo

Od Twojego zainteresowania stanowiskiem mechanika minęło już trochę czasu, dlatego zastanawia mnie, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować?

XXXXX

Nie polecam, nie polecam, nie polecam. Wynagrodzenie grubo poniżej średniej krajowej, (usunięte przez administratora) Każdy, kto przychodzi i ma jakieś pomysły, chęci i energię zaraz zostanie zbanowany. Opinie poniżej, które mówią że są zmiany na górze i zaczęli płacić godziwe wynagrodzenia to kłamstwo.

Monika
@XXXXX

xxxxx czy są jakieś kwestie na które należy zwrócić uwagę skoro mówisz ze nie polecasz? Rozwiń swój komentarz .

Legnica

Czy na tej gównianej stronie gowork jest jakikolwiek pracodawca którego ktoś poleca? Czy to tylko portal dla życiowych nieudaczników wiecznie narzekających na wszystko???? Nie, nie pracuję w tym salonie, jestem z dolnośląskiego.

UWAGA KŁAMSTWO
@Legnica

Ściema !!!!!!

Szczęściarz

Tragedia. Na każdym kroku maja pretensje.(usunięte przez administratora) Byłem tam jakaś chwile i moja noga nigdy tam nie stanie.(usunięte przez administratora)a jak jest mało to obcinają pracownikom pensje. (usunięte przez administratora)

Malurki

(usunięte przez administratora)premia chyba w snach tragedia ...

Wojtek

Żeby dobrze zarabiać trzeba się napracować. Firma jest dobrym pracodawcą.

paw79

atmosfera straszna, pan kierownik W.T szuka tylko do czego by sie tu (usunięte przez administratora)roboty duzo pieniedzy malo. nie polecam

Ktoś

Jaka atmosfera pracy w serwisie? Jak z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
Kosmowski Jan ASO Mercedes-Benz